Rom Arrow OS Official for Redmi Note 8 [Android 11/10]

oziicn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğız
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Sonra kurulur. :D

Full wipe yapın - Romu kurun - FW dosyasını kurun - İsterseniz Magisk'i kurun - Reboot system yapın. :)

hocam Arrow 10 kullanıyorum fw yüklemedim bunu yüklemeli miyim ve tam olarak açabilirmisiniz fw ne işe yarar tam olarak bu romda gereklilik yazmışsınız bu yüzden dönüşünüze göre yükleyeceğim arrow 10a

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
hocam Arrow 10 kullanıyorum fw yüklemedim bunu yüklemeli miyim ve tam olarak açabilirmisiniz fw ne işe yarar tam olarak bu romda gereklilik yazmışsınız bu yüzden dönüşünüze göre yükleyeceğim arrow 10a
Bir önceki sayfada yazıyor zaten ne işe yaradığı: romun, donanımı daha iyi kullanmasına (pil yönetimi, parmak izi sensörü vs.) yardımcı oluyor. Esasen zorunluluk değil ama fw kurmayanlar saçma sapan sorunlarını dile getirince geliştirici zorunlu dedi. :D

Romun üstüne flaşlıyorsunuz hocam sadece. Bu kadar. :)

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Arkadaşlar çok fazla yorum var ROM'u yükleyecektim ama ne yapacağımı şaşırdım. Sadece linkteki dosyayı indirip kurmam yetmez mi? Firmware, magisk vs birsürü şey yazılmış. Tam olarak ne indirip flaşlamam lazım bu romu kurabilmek ve stabil kullanabilmek için?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hayır ama öneriyorum.
Arkadaşlar çok fazla yorum var ROM'u yükleyecektim ama ne yapacağımı şaşırdım. Sadece linkteki dosyayı indirip kurmam yetmez mi? Firmware, magisk vs birsürü şey yazılmış. Tam olarak ne indirip flaşlamam lazım bu romu kurabilmek ve stabil kullanabilmek için?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

Romu ve fw dosyasını indirin sadece, Magisk root kullanmak isterseniz gerekli; rootsuz da kullanabilirsiniz.

Full wipe yapıp romu, ardından geri butonuna basarak fw dosyasını kurmanız lazım. Dediğim gibi, isterseniz fw sonrası Magisk'i kurabilirsiniz. Sonra da reboot system yaparsınız, cihaz açılır (5-10 dakika açılması sürer bir defaya mahsus olarak).

Tavsiyem Android 10 sürümünü indirin. Fw dosyasını bir sayfa önce attım.

canersaglamw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Sağlam
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Sanayi Dalgıcı
Konular
3
Hocam merhabalar acaba şarj probleminin bir çözümü var mıdır? Telefon hızlı şarj olmuyor hızlı şarjı geçtim normal şarj olmuyor. Rom dan com memnunum eğer çözebilirsem de öyle bırakacağım.

oziicn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğız
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Hocam merhabalar acaba şarj probleminin bir çözümü var mıdır? Telefon hızlı şarj olmuyor hızlı şarjı geçtim normal şarj olmuyor. Rom dan com memnunum eğer çözebilirsem de öyle bırakacağım.
bence şarj kablonu ve aletini kontrol etmelisin ben hiç bu tarz bir problem ile karşılaşmadım aksine miui romlara göre şarjın daha hızlı dolduğunu söyleyebilirim. (rom ile gelen kerneldede yaşamadım kerneli güncelledim hala yaşamamaktayım.)

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Colt osla kıyaslayabilecek olan kimse var mıdır

Edit: eksikleri varmış gerek kalmadı teşekkürler

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Colt osla kıyaslayabilecek olan kimse var mıdır

Edit: eksikleri varmış gerek kalmadı teşekkürler
Hocam arrow çok çirkin bir rom yaa, Allah aratmasın ama valla yüzüne bakılacak gibi değil, tü kaka yani :D

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Baseus kablo almıştım 40w destekli, cihazı 0.02w şarj ediyordu. Uyumsuz olabiliyor şarj aksesuarları maalesef.

Hocam arrow çok çirkin bir rom yaa, Allah aratmasın ama valla yüzüne bakılacak gibi değil, tü kaka yani :D
Arrow'a geçecek olanın derdi sadece pil ve kararlılık olmalı hocam. Başka bir şey bulamıyor insan zaten. :D

Suba temaları var tabi ama onunla da uğraşmak can sıkıcı olabiliyor. :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Baseus kablo almıştım 40w destekli, cihazı 0.02w şarj ediyordu. Uyumsuz olabiliyor şarj aksesuarları maalesef.

Arrow'a geçecek olanın derdi sadece pil ve kararlılık olmalı hocam. Başka bir şey bulamıyor insan zaten. :D

Suba temaları var tabi ama onunla da uğraşmak can sıkıcı olabiliyor. :)
Suba dediğiniz substratum temaları mı? Güzeldir onlar.

Üst Alt