Tema Aroma Tema (Türkçe)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Sorun yok hocam çalıştığını görmeniz için atmıştım sadece :) merakla bekliyordum Türkçeleştirme sini
Kendim yapmamışta olsam. Türkçe kullanmak gibisi yok temaları :) Güle güle kullanın tekrardan hocam :)

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Tema gerçekten hoş, fakat ana sayfa kaydırma, tam ekran haraketlerin de ufak kasmalar yaşadım, telefonu açmak için güç düğmesine bastığımda normalinddn 1-2 saniye sonra ekran açılıyor, RN7 cihazım da bu ufak sorunları yaşadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tema gerçekten hoş, fakat ana sayfa kaydırma, tam ekran haraketlerin de ufak kasmalar yaşadım, telefonu açmak için güç düğmesine bastığımda normalinddn 1-2 saniye sonra ekran açılıyor, RN7 cihazım da bu ufak sorunları yaşadım
+ Olarak super walpaper kilit ekranında çalışmadı tema varsayılan walpaper çalışıyordu kilit ekranın da.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

+ Olarak super walpaper kilit ekranında çalışmadı tema varsayılan walpaper çalışıyordu kilit ekranın da.
Evet o kasmaları arada bende yaşadım ama şuan yok nasılsa bende bilmiyorum hocam :)
Diğer bir sorununuza gelirsek onu anlayamadım tam olarak?

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hocam kilit ekranının wallpaperi değişmiyor. Ana ekran wallpaperi değişse bile kilit ekranı sadece varsayilanlardan seçilenlerden seçilir ise oluyor muhtemelen onu demek istemiş hocam
Evet o kasmaları arada bende yaşadım ama şuan yok nasılsa bende bilmiyorum hocam :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam kilit ekranının wallpaperi değişmiyor. Ana ekran wallpaperi değişse bile kilit ekranı sadece varsayilanlardan seçilenlerden seçilir ise oluyor muhtemelen onu demek istemiş hocam
Şuan anladım hocam teşekkürler.. Ama bu temanın sorunu sanırsam benlik bir durum değil :( Düzeltilebilir mi onuda bilmiyorum açıkçası.

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular
11
Mağzada varmı

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Hocam arkadaşın söylediği walpaper sorunu ve şu,
Telefonun ekran kilidi kapalıyken, sağ tarafta bulunan güç tuşuna bastığınız an açılır, nerdeyse sıfır gecikme ile, fakat bu tema da güç tuşuna bastıktan birkaç saniye sonra açılıyor ekran.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam arkadaşın söylediği walpaper sorunu ve şu,
Telefonun ekran kilidi kapalıyken, sağ tarafta bulunan güç tuşuna bastığınız an açılır, nerdeyse sıfır gecikme ile, fakat bu tema da güç tuşuna bastıktan birkaç saniye sonra açılıyor ekran.
Hocam bilmiyorum bende öyle bir problem yok sanırım modelde modele falan mı değişiyor? Hiçbir fikrim yok. Zaten yapımcısı da ben değilim sadece türkçeleştirdim :D

smh06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3
Merhaba,

Aroma temanın kilit ekranı ile yaşanan sorunla ilgili bı çözüm varmı acaba. Teşekkürler

Üst Alt