Yardım arkdaşlar kafayı sıyırmak üzereyim yardım edin

Pandoratr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
xiaomi note10s
Konular
4
arkdaşlar telfonu kara cumada aldım eski telfondan ne müzik ne resim bir şey aktarmadım fakat bugün bir arkadaş vasıtasıyla kafam açıldı telfon yönledirme kısmında meşkul veya ulaşılmazken resimdeki numra ya bilgi gittini farketim kapatmaya çalıştım yetkiniz yok dedi kodla kaldırmaya çalıştım buda olmadı farklı numraya yönledirme yapabiliyorum ama kimisi trcell numrası diyo bende en temiz burda konu hakkında bilgili arkdaşlara danışıyım dedim
telfonum dinleyenmi var yoksa benmi kuruntu yapıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-18-18-23-45-154_com.android.phone.jpg
    Screenshot_2021-12-18-18-23-45-154_com.android.phone.jpg
    164,2 KB · Görüntüleme: 91

Pandoratr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
xiaomi note10s
Konular
4
eminmisiniz hocam deli gibi kuruntu yaptım hattım dinledini söyledi arkdaş bende işkinlendim

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Merak etmeyin sorun yok. Herkeste var tele sekreter numarası, kapama falan ben de denemiştim ancak kendi aktif oluyor ama içinizde çok kuruntu yapıyorsanız bence operatöre danışabilirsiniz kesin emin olmak için.

Hem ayrıca herkesin teli normalde zaten dinleniyor yani bu internet kullanıp hangi siteye girdiğimizi görmeleri gibi. O yüzden VPN kullanıyoruz veya eklenti, modül vs yüklüyoruz. Umarım anlatabildim uzattım biraz ama. Kısaca bir sorun yok :)

Pandoratr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
xiaomi note10s
Konular
4
bende biliyorum dinlenildimi yada ne sitilere girebildimi fakat yakın bir kişi kaynağı bilinmyen biri tarafından dinlenildimi söyleyince işkinledim bir kişiden şüpheleniyorum ama bu işten çok iyi anlmayan kişinin kolay erişim sağlayamıcanı düşünüyorum dinlememi engelmek için önerebilceğin eklenti modül flan varmı yok uzun detay daha iyidir ben pc konusunda bilgim çok iyi ama telfonum eskiydi 6 7 yılık yenisini aldım ve bu güncel olayların pek içinde değilim

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Dinlenmeyi engellemek için bir kere sim kart yani bir numara dahi kullanmaman ya da sürekli , kendi adına olmayan numaralar kullanman gerek. Buraya detay girmeyeceğim ki buna/bu kadarına gerek yok.

Ekran görüntüsündeki numaraya baktığımda zaten sekreter nosu olduğu belirtilmiş. "Seni dinliyorlar" diyen herkese inanmayın.

Ek bilgi geçeyim. WhatsApp yani Facebook'a ve Google'a ait her tekel firmalar zaten insanları izliyor.
Özgür yazılımlara yönelerek bunu en aza indirebilirsiniz.

Pandoratr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
xiaomi note10s
Konular
4
sizin işiniz yazlım işi sanrım ben size özelden ulaşsam sakınca olmaz sanrım yardımlarnız için çok teşekürler

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Rica ederim, forumda bir süredir pek aktif değilim, bildiğim ve öğrendiğim şeyleri, yeterli seviyede aktarmaya çalışıyorum. Bir sorun olduğu vakit foruma danışmak daha makûl olur ki gören herkes yararlansın :)

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Endişelenmeyin eğer hala korkuyorsanız başka bir telefondan kendinizi arayın ve meşgule atın ardından telesekreter açılıyormu izleyin

Üst Alt