Rom Arkadaşlar note 10 pro için en iyi pil performansı olan rom hangisi

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
teşekkürler bende bunu kaydetmiştim artık ilk fırsatta değiştiririm umarım hayal kırıklığı olmaz bu rom değiştirme olayı baya sıkıcı hale geldi hayır kurduğum yazılımlardada yenilikçi bişey yok aosp romlarında mıuı romlarında içeriği tamamen aynı şimdi baktım global avrupa vs. yok 14 gelmiş yok 15 gelmiş yok android 13 çıkmış tamamda kuruyoruz hiç bi cacık yok hep aynı kasmalar aynı pil sorunları vs. şu mıuı 14 diyolar umarım bizede gelir ve umarım güzel bişeylerle karşılaşırız

Görkem özden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fearless
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
13
teşekkürler bende bunu kaydetmiştim artık ilk fırsatta değiştiririm umarım hayal kırıklığı olmaz bu rom değiştirme olayı baya sıkıcı hale geldi hayır kurduğum yazılımlardada yenilikçi bişey yok aosp romlarında mıuı romlarında içeriği tamamen aynı şimdi baktım global avrupa vs. yok 14 gelmiş yok 15 gelmiş yok android 13 çıkmış tamamda kuruyoruz hiç bi cacık yok hep aynı kasmalar aynı pil sorunları vs. şu mıuı 14 diyolar umarım bizede gelir ve umarım güzel bişeylerle karşılaşırız
Şuan ki romun nedir

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
lineage os 13 kullanıyorum dün baktım geceden sabaha 8 şarjı gitmiş onu görüncede benim kafa değişiyor :)

ertany80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osm
Cihazım
Note 6 pro 4\64
Konular
0
kardeşim son olarak lineage os android 13 var kasım 8 güncellemesi ona geçtim ısınma yok stabilite çok iyi bataryaya baya iyi davranıyor çok akışkan şuan her açıdan bana çok iyi geldi tavsiye ediyorum yukarda verdiğim crdroid romları çekmenize gerek yok zaten crdroid android 13 versiyonu hem ısınma hem şarj sorunu hemde başka sorunlar çıkarmıştı aynı gün değiştirmiştim arkasına pixel extendet android 13 romu vardı onuda deneyim demiştim ondada aynı ısınma ve şarj sorunları yaşamıştım yine 1 gün sonra bu roma geçtim şuan hiçbir sıkıntı yok makinede ısınma bataryayı emme yada programlara tıkladığımda açıp geri kapatma gibi sorunlar hiç yok tavsiye ediyorum bunu kullanın linkinide bırakıyorum
Türkçe mu acaba bu rom

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
evet türkçe lakin linkteki elixir romu şarj durumunda daha iyi performans gösteriyor lineage os gece boştayken % 10 yakın şarjı götürdü aynı sürede elixir 1 buçuk şarj götürdü
indimek isterseniz linki burda buda türkçe rom

ertany80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osm
Cihazım
Note 6 pro 4\64
Konular
0
evet türkçe lakin linkteki elixir romu şarj durumunda daha iyi performans gösteriyor lineage os gece boştayken % 10 yakın şarjı götürdü aynı sürede elixir 1 buçuk şarj götürdü
teşekkürler hocam, oyunla işim yok, iş gereği watsap ve navigasyon kullanıyorum, şarjı çok gitsin yeter bana, linkteki son versiyonu indirip kuruyorum, donma kasma yapmayan, şarjı çok giden başka rom önerini varsa onu da deneyebilirim.

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
bendede şuan son sürüm var kullanıyorum donma kasma ve akışkanlık olarak bundan daha iyi olan aosp romlar var ama belli başlı sorunları oldukları için söylemeye gerek görmüyorum bu şuan iyi gibi alternatif olarak arrow romuda kullanabilirsiniz onunda bundan aşağı kalır yanı yoktur size tavsiyem vantom kernel kullanan romları kullanmayın çok ısınma ve akabinde şarj sorunu beraberinde getiriyor zaten telefonun ısınmasına deli olduğum kadar hiç birşeye sinir olmuyorum
burdada arrow 12.1 var deneyip görmek lazım
arrow android 13 daha kullanmadım ama aynı kerneli kullanıyor eminim en az bunun kadar iyidir gaps ları unutmayın
bu romun android 12 son versionu gayet güzeldi
bu 2 romuda mutlaka deneyip kararı kendiniz verin bence elixir arrow ve cherish bunlarda karar kılınmalı sizde deneyip buraya yorum bırakırsanız hepimiz için faydalı olur teşekkürler.

seksek16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
project elixir yükledim ama 60 hz ayarı yok yada ben bulamadim sürekli 120 hz de çalışıyor birde arada ekran kendi kendine yanıp sönüyor spice os bundan daha iyi sanırım

Üst Alt