Yardım Arka cam değişimi

Ugurkose57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur köse
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Merhaba dostlar

Poco f2 pro cihazimi yere düşürdüm. Arka cam kirildi. Fakat internetten araştırdım bir türlü detisim için yer bulamadım. Başına gelen varmı foyati nedir serviste yardımcı olur musunuz.

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
İnanmamaktan değil, izlediğim incelemelerde mor renkli poco'nun diğer renkli modellerinden herhangi bir farkı olduğu söylenmedi. Ayrıca tüm sitelerde de arka kapağın cam malzemeden olduğu söyleniyor.

Arka kapağın cam olmadığını iddia eden sizin dışınızda başka biri var mı? Varsa paylaşır mısınız? İnceleme olabilir, video olabilir, fotoğraf olabilir...
Haklısınız öyle bir şeyden bahsedilmemiş ama cihaz elimde ve IMEI kontrollerini sağladığımda orijinal olduğu ortaya çıkıyor. Ayrıca arka kapak alüminyum tarzı bir malzemeden yapılmış, cam gibi sert değil.

Ben de internetten baktım neden cam olmadığına değinilmemiş diye ama bir sonuç bulamadım, belki burada başka bir mor renk kullanıcısı gelirse kanıtlayabilirim. Her yerde cam yazıyor ama gelen ürün cam değil bundan emin olun. İncelemeleri yapan kişilere genelde beyaz renk gönderilmiş onun da arkası cam ama mor renk cam değil. Neden böyle bir fark var bilgim yok

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Hocam cihaz elimde diyorum xD niye inanmıyorsunuz? Cam değil! Başka bir poco f2 pro mor renk kullanıcısı yok mu arkadaşlar?

Daha önce Mi9T Pro kullandım, cam arka kapağın hissiyatını biliyorum
hocam bir ihtimal var cihaz çakma ise yani replika plastik olabilir öyle bir şey yok arka kapağı tüm renklerde aynı cam teknoloji gelişiyor hocam bir hocamızda cam gibi hisettirmiyor demiş xoami demek ki öyle yapmış

Oyla:

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
hocam bir ihtimal var cihaz çakma ise yani replika plastik olabilir öyle bir şey yok arka kapağı tüm renklerde aynı cam teknoloji gelişiyor hocam bir hocamızda cam gibi hisettirmiyor demiş xoami demek ki öyle yapmış
Hocam cam olsa dokunmadığım süre boyunca buz gibi soğuk olması lazım, bu cam değil. Tırnakla vurunca çıkan ses bile bambaşka

Oyla:

Bademcik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi Band 5
Konular
0
Benim de his o şekilde ama gorilla glass kaplamadan olduğu kesin IMEI sorgulamada telefonda sorun görünmüyor

Oyla:

freewill

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
irfan
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Bende de mor rengi var. Cam değil arka malzeme ve en güzel yanı parmak izi tutmuyor. Malzeme plastik gibi de değil metal gibi de değil tuhaf bişi.

Oyla:

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Benim de his o şekilde ama gorilla glass kaplamadan olduğu kesin IMEI sorgulamada telefonda sorun görünmüyor
Ben cam olmadığından yanayım ama dediğiniz de olabilir.

Bende de mor rengi var. Cam değil arka malzeme ve en güzel yanı parmak izi tutmuyor. Malzeme plastik gibi de değil metal gibi de değil tuhaf bişi.

Aynen öyle hocam, doğru söylüyorsunuz. Cam gibi de değil metal gibi de. Beyaz rengi elime geçseydi hissiyattan anlardık.

Oyla:

freewill

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
irfan
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Ben cam olmadığından yanayım ama dediğiniz de olabilir.

Aynen öyle hocam, doğru söylüyorsunuz. Cam gibi de değil metal gibi de. Beyaz rengi elime geçseydi hissiyattan anlardık.

Beyaz renk cam hocam. Ben almıştım ama arkadaş el koyunca değişiklik için mor rengini aldım. Hoş onu da diğer arkadaşım aldı ama iyi oldu 128gb yerine 256gb sipariş verdim. Alet gerçekten çok başarılı 2 sene boyunca kullanırım diye düşünüyorum.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Beyaz renk cam hocam. Ben almıştım ama arkadaş el koyunca değişiklik için mor rengini aldım. Hoş onu da diğer arkadaşım aldı ama iyi oldu 128gb yerine 256gb sipariş verdim. Alet gerçekten çok başarılı 2 sene boyunca kullanırım diye düşünüyorum.
Maşallah hocam sizde de ne arkadaş varmış :D :D

Oyla:

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Hocam arka kapak hissiyatları aynı mı, farklı mı? buradaki arkadaşlar renklerin hepsinin arkası cam diyorlar da onları da bilgilendirmiş olalım

Oyla:
Üst Alt