Yardım Arama Esnasında Sensör Problemi

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Biri ile telefon da konuşurken sensör bazen kapanmıyor ve kendi kendine biyerlere giriyor, bazen telefon konuşmam bitince telefon whatsapp da mesaj yazıyor yani o derece algılıyor telefon kulağımı/yanağımı, bunun ile alakalı kalibre uygulamaları vs gördüm de , RN7 için en net ve kesin çözümü nedir?

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Ayarlarinizda yakınlık sensorunu aktiflestirmeyi yapmış miydiniz? Uygulamalar-sistem uygulamaları - çağrı ayarları içerisinde çıkabilir sizde de.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Biri ile telefon da konuşurken sensör bazen kapanmıyor ve kendi kendine biyerlere giriyor, bazen telefon konuşmam bitince telefon whatsapp da mesaj yazıyor yani o derece algılıyor telefon kulağımı/yanağımı, bunun ile alakalı kalibre uygulamaları vs gördüm de , RN7 için en net ve kesin çözümü nedir?
Ekranı soğuk yapmayı deneyin buna benzer çözümler vardı

Oyla:

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Ayarlarinizda yakınlık sensorunu aktiflestirmeyi yapmış miydiniz? Uygulamalar-sistem uygulamaları - çağrı ayarları içerisinde çıkabilir sizde de.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Evet açık da sorunum tam anlayamadınız sanırsam, telefomla konuşurken ekran bazen kapanıyor tekrar açılıyor vs. bunun için sensör kalibre uygulamaları var play store da da var, RN7 için en iyi olan uygulamayı istedim aslındanve başka tarz çözümler.
Ekranı soğuk yapmayı deneyin buna benzer çözümler vardı
Bu geçici çözüm gibi geldi bana.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bu uygulamayı deneyebilirsiniz arama sırasında ekranı kilitliyor ve siz anahtar düğmesine basana kadar kilitli kalıyor.

Uygulama izinlerinden tüm izinlere onay vermeniz gerektiğini unutmayın. Play store linki atamıyorum uygulama play store dan kaldırılmıştı.

Ekli dosyalar

• Call Screen Lock 3.6.apk
    637,8 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Ayni sorunu redmi note 7 de yaşıyordum. Format + güncelleme sonrası sorunum düzeldi. Artık hangisi işe yaradı bilemiyorum

Oyla:

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Bu uygulamayı deneyebilirsiniz arama sırasında ekranı kilitliyor ve siz anahtar düğmesine basana kadar kilitli kalıyor.

Uygulama izinlerinden tüm izinlere onay vermeniz gerektiğini unutmayın. Play store linki atamıyorum uygulama play store dan kaldırılmıştı.
Teşekkürler
Ayni sorunu redmi note 7 de yaşıyordum. Format + güncelleme sonrası sorunum düzeldi. Artık hangisi işe yaradı bilemiyorum
Rom değişikliklerinden dolayı kaç kere format yapmışımdır malasef o şekilde çözülmedi ben de.

Oyla:

Hsynylz67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 7
Konular
1
Dur tahmin edeyim. Resmi note7 kullanicicisisin. Bu büyük bir problem. Bazen cebimde karşımda gorustugum adamı arıyor. Adam beni arıyor telefonun diyor. Telefon ile konuşup kapadiktan sonra özellikle bir başkasını da arayabiliyor rehberden. Bağımsız takılıyor telefon aramalarda.

Oyla:

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Dur tahmin edeyim. Resmi note7 kullanicicisisin. Bu büyük bir problem. Bazen cebimde karşımda gorustugum adamı arıyor. Adam beni arıyor telefonun diyor. Telefon ile konuşup kapadiktan sonra özellikle bir başkasını da arayabiliyor rehberden. Bağımsız takılıyor telefon aramalarda.
Evet kesinlikle öyle.

Oyla:

msstss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mİ MAX
Konular
12

bu model ilk çıktığında almıştım şimdiye kadar böyle bir sorun yaşamadım ama şöyle bir şey var samsung m20 ve a50 cihazlar var onlarında sensörleri özelikle görüşmede stabil çalışmıyor bazen kulaktan alınca hmn ekran uyanmaz veya tam tersi sanırım özelikle peder bu konuda şikayetçi bende çok sık olmuyor.

Oyla:
Üst Alt