Tavsiye Arada kaldım üstadlar

kazim450

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazim
Cihazım
Mi 10 ultta
Konular
1
İyi forumlar arkadaşlar.yeni telefon almayı düşünüyorum.şu modeller de kararsız kaldım.
1-mi 10 ultra
2-mi 10 pro
3-p40 pro
4-mate 40 pro
Gönlüm mi serisinden yana.mi 10 pro ile ultra arasındaki farklar nedir.bir de cihazı yurtdışından getirmeyi düşünüyorum.mi 10 ultra alırsam imei atıp türkçeye çevirip kullanabilir miyim.oluyor mu yani.teşekkür ederim

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
İyi forumlar arkadaşlar.yeni telefon almayı düşünüyorum.şu modeller de kararsız kaldım.
1-mi 10 ultra
2-mi 10 pro
3-p40 pro
4-mate 40 pro
Gönlüm mi serisinden yana.mi 10 pro ile ultra arasındaki farklar nedir.bir de cihazı yurtdışından getirmeyi düşünüyorum.mi 10 ultra alırsam imei atıp türkçeye çevirip kullanabilir miyim.oluyor mu yani.teşekkür ederim
Huaweı ıcınde kayıt yapan yerler var. Ama p40 dahil mı bilmiyorum. Xıaomıde genellıkle yapılıyor, suan yoksa bıle cıkar. Emuı daha stabil ıkısıde guzel arayuz kullanıyor. Root rom gıbı merakların yoksa huaweı olabilir

kazim450

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazim
Cihazım
Mi 10 ultta
Konular
1
Yakın zamanda piyasaya gelecekse mi 11i bekleyebilirim aslında ama imei atma işi ne olur nasıl olur orasını kestiremiyorum.Mi 11 in işlemcisi şüphesiz saydığım modellerinkinden daha üst bi performansta olacak.kamera konusunda karşılaştırırsak mi 11 mi mi 10 ultra mı önde olur

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Yakın zamanda piyasaya gelecekse mi 11i bekleyebilirim aslında ama imei atma işi ne olur nasıl olur orasını kestiremiyorum.Mi 11 in işlemcisi şüphesiz saydığım modellerinkinden daha üst bi performansta olacak.kamera konusunda karşılaştırırsak mi 11 mi mi 10 ultra mı önde olur
yüksek bir ihtimalle google kamera önde olur hocam :)

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
1-mi 10 ultra
2-mi 10 pro
3-p40 pro
4-mate 40 pro
Mi 10 Ultra

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
P40pro plusa bakın derim. 2020 en iyi kamerası işlemciside sd 888 ile denk hatta yanlış olmasın bugün biyerde okudum mi 11 i puan olarak geçmiş. Sizin için ne kadar fark eder bilmem. Google servisleri sıkıntısı var onunda ama o kolay halledilebilecek mevzu.

TheDante

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Note 9S
Konular
2
P40 pro daha yakın gibi