Yardım AOSP ROM'a kernel flaşlama

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixel Experience
Telefon Modeli
Redmi Note 6Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Pixel Experience romuna kangaroox kernel flaşlarsam sıkıntısız şekilde çalışır mı? Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Hocam bilgisayar bozuldu maalesef internet kafede yapmak zorunda kalıyorum. İnternet kafe ise uzakta. Şimdi döndüm eve. Twrp sürümü ve o global son sürüm kurmak çok farkeder mi ki?

Farkeder diye düşünüyorum hocam çünkü konu içerisinde adımlar o şekilde yazıldıysa onlara harfiyen uyarak kurulum gerçekleştirmek önemli. Daha sonra tekrar denersiniz kurulumu.

Oyla:

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
Farkeder diye düşünüyorum hocam çünkü konu içerisinde adımlar o şekilde yazıldıysa onlara harfiyen uyarak kurulum gerçekleştirmek önemli. Daha sonra tekrar denersiniz kurulumu.
Ama fastboota alamıyorum telefonu. Ses kısma ile güç tuşuna basıyorum telefon kendini başlatıyor. Bu yüzden globali kuramadım hocam.

Oyla:

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
Şuan telefonunuz açık mı
Evet hocam. Telefonu fastboot moduna almak isterken telefon açılıyor. Twrpye alabiliyorum sadece.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yardım edin kasmalar düzelir diye system hariç herşeyi wipeladım cihaz mi logosunda döngüye girdi lütfen yardımcı olun.

Son düzenleme:
Oyla:

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Evet hocam. Telefonu fastboot moduna almak isterken telefon açılıyor. Twrpye alabiliyorum sadece.
Siz telefonunuzu normal açın.Daha sonra güç tuşuna uzun basılı tutun menüler gelecektir.Gelişmiş diye bir menü varsa ona tıklayın daha sonra karşınıza kurtarıcı,ön yükleyici gelecektir ordan da ön yükleyiciye tıklayın cihaz fastboota geçecektir

Oyla:

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
Siz telefonunuzu normal açın.Daha sonra güç tuşuna uzun basılı tutun menüler gelecektir.Gelişmiş diye bir menü varsa ona tıklayın daha sonra karşınıza kurtarıcı,ön yükleyici gelecektir ordan da ön yükleyiciye tıklayın cihaz fastboota geçecektir
Hocam yukarıdaki yazdığımı okur musunuz

Oyla:

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam yukarıdaki yazdığımı okur musunuz
Telefonunuz sürekli twrp moduna geçiyorsa 4 wipe işlemi yaparak pixel experience romunu yükleyin.Eğer telefon açılırsa rom kurulumunuzu yapın.Daha sonra dediğim işlemleri yapın

Oyla:

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
Telefonunuz sürekli twrp moduna geçiyorsa 4 wipe işlemi yaparak pixel experience romunu yükleyin.Eğer telefon açılırsa rom kurulumunuzu yapın.Daha sonra dediğim işlemleri yapın
Twrp ile rom yüklerken ota mı indiriyorduk recovery veya fastboot mu hocam?

Oyla:

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Twrp ile rom yüklerken ota mı indiriyorduk recovery veya fastboot mu hocam?
Twrp den yüklüyorsanız her zaman recovery olanı indireceksiniz.Eğer fastbootdan yüklemek istiyorsanız fastboot olanı indireceksiniz

Oyla:

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
hocam pixelde güç tuşuna basınca kapat,yeniden başlat ve ekran görüntüsü alma seçenekleri geliyor.

Oyla:
Üst Alt