Soru Aosp rom yükleme

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
ne kadar araştırdıysam çözüm bulamadım. :(
Hocam şöyle bir konu var farklı cihaz ama aynı sorun, yeni telefon oldukları için aynı hataları vermesi muhtemel.

Arkadaş "fastboot Flash recovery twrp.img" olarak değilde "fastboot boot twrp.img" şeklinde yapmış. ADB programı cihazınızda recovery alanıni bulamıyor bu yüzden Boot alanına yüklemiş arkadaş recovery'i. Belki cihazın twrp yükleme bölümü budur ancak uyarayım sadece konudan okuduğum kadarını biliyorum cihazıniz hakkında. Mi 11i bilgi alanimin dışında iyice bir araştırın derim denemeden önce.

Konu linki bu:
Çözüldü - Redmi Note 10 Twrp yükleme sorunu-- FAILED (remote: (recovery_a) No such partition)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu yazıya da bir bakabilirsiniz hocam keşke elimde o cihazdan olsaydı dener sonra yardımcı olurdum ancak ne yazık ki yok.

Son düzenleme:

AsimBabayev

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asim
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Kolay gelsin arkadaşlar şöyle bir sorum olacak;

Miui13 android 11 mi11i(Haydn)'yw e project elidir yüklemek istiyorum.(A12.1)

Sırasıyla ne yapmam gerekiyor ?
bootloader kilidini twrp attiktan sonra rom dosyasini yukle sonra recovery gir wipetan dalvik art cache , cache , data , system sec kaydir
rom dosyasini bulup kaydirdiktan sonra format data yes ve reboot

Trkrkn61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
bootloader kilidini twrp attiktan sonra rom dosyasini yukle sonra recovery gir wipetan dalvik art cache , cache , data , system sec kaydir
rom dosyasini bulup kaydirdiktan sonra format data yes ve reboot
telefona dosyayı atıcam fakat telefonu pc görmüyor bu seferde anlamadım gitti valla.

Trkrkn61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TARIK
Cihazım
13 ULTRA
Konular
15
Arkadaşlar adb push ile zip dosyasını telefonun içine atıyorum ama install yapınca hata veriyor, nereye atsam çalışır acaba?

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Arkadaşlar adb push ile zip dosyasını telefonun içine atıyorum ama install yapınca hata veriyor, nereye atsam çalışır acaba?
Telefona takılan flaş disk ile yükleyebilirsiniz. Hatta telefona kopyalamadan direkt ondan flaşlarsınız. 15 liralık dönüştürücülerle her flaş disk takılıyor

Üst Alt