Rom [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
hocam merhaba öncelikle elinize emegınıze saglık romu kurulum talimatıyla aynen kurdum Syberia logosu çıktı ve direk kurulum yapmadan ana sayfaya attı sonra ayarlar kurulumunu yaptım sizce bir sorun varmı ilk kurulumunda
artı herhangi bir kernel kullanmaya gerek varmı saygılar
Eyvallah hocam, yaptığınız kurulumda herhangi bir sorun olmamış, hayırlı olsun, keyifli kullanımlar.
Ayrıca kernel yüklemenize gerek yok lakin isterseniz linkteki kernel konusundan v3.3 STANDALONE sürümü ve öncesini kurabilirsiniz.
Mod - [KERNEL] Android 11 - 12 (AOSP OSS Vendor) Soviet Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 20.05.2022

birde Gcam olarak bunları kursam olurmu yoksa başka uygun sürüm tavsiye edermisiniz aslında bu gcamı kurdum hiç memmun kalmadım
MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_MGC.apk
Alessa 3.4.2_HDRnet
Hocam GCam konusunda özgürsünüz, hangisi hoşunuza giderse (config ve sürüm) ve uyumlu olursa onu kullanabilirsiniz.
>> Burial
>> LMC
>> MGC / BSG
>> Urnyx05 vesaire...

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Yapımcı 12 tabanlı sürümleri yayınlamış, deneyen oldu mu acaba?

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Eyvallah hocam, yaptığınız kurulumda herhangi bir sorun olmamış, hayırlı olsun, keyifli kullanımlar.
Ayrıca kernel yüklemenize gerek yok lakin isterseniz linkteki kernel konusundan v3.3 STANDALONE sürümü ve öncesini kurabilirsiniz.
Mod - [KERNEL] Android 11 - 12 (AOSP OSS Vendor) Soviet Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 20.05.2022

Hocam GCam konusunda özgürsünüz, hangisi hoşunuza giderse (config ve sürüm) ve uyumlu olursa onu kullanabilirsiniz.
>> Burial
>> LMC
>> MGC / BSG
>> Urnyx05 vesaire...
hocam bu kerneli yüklesek yapıkredi uygulaması düzelirmi acaba

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30

>> Burial
>> LMC
>> MGC / BSG
>> Urnyx05 vesaire...
hocam birde bu Gcam konusunda anlamıyorum desem yerindedir size zahmet yardımcı olsanız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yapı Kredi ile ilgili ne gibi bir sorun var hocam?
önce cihazınız rot lu güvenlik uyarısı verdi sonra kesinlikle uygulamaya girilmiyor

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
hocam birde bu Gcam konusunda anlamıyorum desem yerindedir size zahmet yardımcı olsanız
Forumda birçok konu var, inceleyebilirsiniz. Daha sonra ikinci linkten farklı farklı sürümleri deneyebilirsiniz hocam. Ayrıca Telegram'da özel olarak fotoğraf sevdalılarının bir kanalı var, takip edebilirsiniz. (@K20ProPhotography)

Gcam - Mi 9T Pro - K20 Pro Google Kamera Sürümleri

önce cihazınız rot lu güvenlik uyarısı verdi sonra kesinlikle uygulamaya girilmiyor
Yapı Kredi veya herhangi bir root uyarısı veren uygulama için görseldeki ayarları yapıp sorursuz bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Halen hata veriyorsa şu işlemleri de yapalım.

nuui

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Bu romu bir kaç ay kullanmıştım. Arama esnasında kulaklık takınca karşıya ses gitmiyordu, söküp takmak veya kapatıp tekrar aramak gerekiyordu.
Apple 3.5 mm kulaklığı kullanıyorum. Bu Romu kullanan varsa yazarsa sevinirim. Siz de böyle bir durum var mı ?

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Bu rom kadar stabilini bulamadım. Dönüp dolaşıp buna geliyorum. Geliştirici 12.1 sürümü çıkarmış acaba stabil mi bilemiyorum.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Hocam bu konuya yazdığım için kusura bakmayın masik p ile masik x arasında ne fark var biliyor musunuz?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam bu konuya yazdığım için kusura bakmayın masik p ile masik x arasında ne fark var biliyor musunuz?
P dediği Premium sürümü olacaktı. Daha yumuşak geçişler, daha stabil ve güncel özellikler ile verimliliği artırmaya yönelikti. Bazı kullanıcılar X i bazıları ise P yi daha iyi buluyorlardı. Birkaç güncelleme yayınlandı, sonrasında romu geliştirmeyi bıraktılar. Kullanıcılarda tam olarak farkı anlayamadı yani...

Hocam daha fazla bilgi için romun konusundaki yorumlara bakabilirsiniz.
Rom - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

Üst Alt