Rom [AOSP] ArrowOS OFFICIAL Android 11 OSS Vendor [9T Pro | K20 Pro] 23.01.2022

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Aynen hocam Gboard. Android 10 için de NikGApps var, hocam linkten indirebilirsiniz.
teşekkür ederim, rr yi dediğim gapps le kurmuştum şimdi sırf bunun için tekrar temiz kurulum yaptım... içime sindi ama :) tekrar teşekürler hocam, hızır reis gibisin maşallah...

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
teşekkür ederim, rr yi dediğim gapps le kurmuştum şimdi sırf bunun için tekrar temiz kurulum yaptım... içime sindi ama :) tekrar teşekürler hocam, hızır reis gibisin maşallah...
(◔‿◔)
Eyvallah hocam, rica ederim.
GApps önemli, iyi etmişsiniz.

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Merhaba bu romda tema değiştime olayı nasıl oluyor acaba mıuı temalarını yükleyebiliyormuyuz acaba

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Merhaba bu romda tema değiştime olayı nasıl oluyor acaba mıuı temalarını yükleyebiliyormuyuz acaba

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam, MIUI temaları yüklenmiyor.

Stiller ve Duvar Kağıtları bölümünden: saati, simgeleri , yazı tiplerini, renkleri, simge şekillerini vs seçebilirsiniz. Harici özelleştirmeler de yapabilirsiniz. (uyumlu launcher, canlı duvar kağıtları vs)

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Arkadaşlar telefonuma az önce ArrowOS v11.0 VANILLA raphael 19 Şubat 2021 704 MB bir güncelleme geldi, indirdim güncellemeyi... Lakin yüklemeyi direk telefondan mı yoksa TWRP den mi yapacağım... Telefondan yüklersem eğer TWRP den ART Dalvic cash falan yapmam lazım mı...

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Arkadaşlar telefonuma az önce ArrowOS v11.0 VANILLA raphael 19 Şubat 2021 704 MB bir güncelleme geldi, indirdim güncellemeyi... Lakin yüklemeyi direk telefondan mı yoksa TWRP den mi yapacağım... Telefondan yüklersem eğer TWRP den ART Dalvic cash falan yapmam lazım erken davranmışım, yükleye basınca zaten orange fox a gitti, yükleyip açtı... ne dalvic ne cash.. hepsini kendi halletti heralde.. değişiklik; Support pixel style vendor_boot modules.... miş...

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Arkadaşlar telefonuma az önce ArrowOS v11.0 VANILLA raphael 19 Şubat 2021 704 MB bir güncelleme geldi, indirdim güncellemeyi... Lakin yüklemeyi direk telefondan mı yoksa TWRP den mi yapacağım... Telefondan yüklersem eğer TWRP den ART Dalvic cash falan yapmam lazım mı...
2 yöntem ile de yapabilirisiz.
Dikkat etmeniz gereken, GApps ve Magisk kurduydanız, yine aynı GApps ve Magisk paketini flaşlamak. Ardından wipe cache / Dalvik >> Reboot System yapmak...

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
2 yöntem ile de yapabilirisiz.
Dikkat etmeniz gereken, GApps ve Magisk kurduydanız, yine aynı GApps ve Magisk paketini flaşlamak. Ardından wipe cache / Dalvik >> Reboot System yapmak...
magisk yüklemedim de, NikGApps core yüklüydü... şimdi bu halde NikGapss i tekrar mı flashlamalıyım acaba, telefon güncellemeyi aldı, orange ile yükledi ve normal olarak açıkldı, sanki bir değişiklik yok gibi...

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
magisk yüklemedim de, NikGApps core yüklüydü... şimdi bu halde NikGapss i tekrar mı flashlamalıyım acaba, telefon güncellemeyi aldı, orange ile yükledi ve normal olarak açıkldı, sanki bir değişiklik yok gibi...
Hocam, Google servislerine giriyor mu? Sorunsuz çalışıyor mu?

Değişiklik genelde arka planda oluyor, sistem iyileştirme tarzında.

bayfat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Hocam, Google servislerine giriyor mu? Sorunsuz çalışıyor mu?

Değişiklik genelde arka planda oluyor, sistem iyileştirme tarzında.
giriyor hocam sıkıntı yok şimdilik... Teşekkür ediyorum bilgiler için

Üst Alt