Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
AnxCamera yüklendikten sonra mı oldu yoksa 12.0.7 güncellemesi ile normal kamera mı bu şekilde oldu? Ben az önce eu 12.0.7 geçtim herhangi bir sorun yok normal kamerada.
Hocam anx camera kullanıyordum sorun yoktu. Güncelleme sonrası sorun oldu. Bu arada mi kamerayi kaldırdım geri yükleyemiyorum

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam anx camera kullanıyordum sorun yoktu. Güncelleme sonrası sorun oldu. Bu arada mi kamerayi kaldırdım geri yükleyemiyorum
Bilemiyorum hocam, sizde ki eu mu stok mu? Eu ise temiz kurulum yapın. Kamerayı neden kaldırdınız

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Bilemiyorum hocam, sizde ki eu mu stok mu? Eu ise temiz kurulum yapın. Kamerayı neden kaldırdınız
Stock rom hocam. Sıfırlamak istemiyorum baştan kurulum ile uğraşmak zor geliyor. Kamerayı kaldiril geri yüklersen düzelir diye düşündüm ama yüklenirken hata veriyor ilgibc bir şekilde.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Stock rom hocam. Sıfırlamak istemiyorum baştan kurulum ile uğraşmak zor geliyor. Kamerayı kaldiril geri yüklersen düzelir diye düşündüm ama yüklenirken hata veriyor ilgibc bir şekilde.
Hocam bizim cihaz dinamik bölümlere sahip olduğu için sistem salt okunur. Yani sistemden bir şey silersiniz ama geri el ile yükleyemezsiniz. Siz sanırım normal apk yükleme şeklinde deniyorsunuz? Play storedan "SAI" indirip ayarlardan rootlu paket yükleyicisini ayarlayıp öyle kurmayı deneyin, ama dediğim gibi sistemde olan şeyi günceller fakat olmayan şeyi kurmaz salt okunur olduğu için. Yanlış biliyor olabilirim yinede dediğim şekilde bir deneyin, olmaz ise elinizdeki kamerayı bana atın ben magisk modülü hazırliyim o şekilde yükleyelim sisteme müdahale edebiliyorsun, ama çalışır mı bilmiyorum

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Hocam bizim cihaz dinamik bölümlere sahip olduğu için sistem salt okunur. Yani sistemden bir şey silersiniz ama geri el ile yükleyemezsiniz. Siz sanırım normal apk yükleme şeklinde deniyorsunuz? Play storedan "SAI" indirip ayarlardan rootlu paket yükleyicisini ayarlayıp öyle kurmayı deneyin, ama dediğim gibi sistemde olan şeyi günceller fakat olmayan şeyi kurmaz salt okunur olduğu için. Yanlış biliyor olabilirim yinede dediğim şekilde bir deneyin, olmaz ise elinizdeki kamerayı bana atın ben magisk modülü hazırliyim o şekilde yükleyelim sisteme müdahale edebiliyorsun, ama çalışır mı bilmiyorum
Şu an dediğiniz yolu denedim ama olmadı hocam. Sıfırdan kurulum yapacağım. Sizi ugrastirmak istemem teşekkür ederim.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Şu an dediğiniz yolu denedim ama olmadı hocam. Sıfırdan kurulum yapacağım. Sizi ugrastirmak istemem teşekkür ederim.
Hazır kuracakken eu kurun bence hocam, stok romun hiçbir artısı olduğunu düşünmüyorum, tabi siz bilirsinizyn~~

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Hazır kuracakken eu kurun bence hocam, stok romun hiçbir artısı olduğunu düşünmüyorum, tabi siz bilirsinizyn~~
Eu indirecegim hocam. Telefonu şarja takıyorum dolsun. Yükleme ile ilgili bir konu vardı ona bakıyorum umarım sorun çıkmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam twrp üzerinden yüklemek için recovery olanı yükleyeceğim değil mi ? Birde yüklemeden önce firmware güncellemesi demişsiniz o nasıl oluyor acaba ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-04-18-44-48-415_com.xiaomiui.jpg
    Screenshot_2021-01-04-18-44-48-415_com.xiaomiui.jpg
    264,4 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Eu indirecegim hocam. Telefonu şarja takıyorum dolsun. Yükleme ile ilgili bir konu vardı ona bakıyorum umarım sorun çıkmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam twrp üzerinden yüklemek için recovery olanı yükleyeceğim değil mi ? Birde yüklemeden önce firmware güncellemesi demişsiniz o nasıl oluyor acaba ?
Evet hocam odur, buradan da indirebilirsiniz

Eu rom firmware ihtiyacı duymuyor içinde var. Yapacağınız şey eu romu flashlamak sonrasında format data>yes yapmak bu kadar

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
11
Evet hocam odur, buradan da indirebilirsiniz

Eu rom firmware ihtiyacı duymuyor içinde var. Yapacağınız şey eu romu flashlamak sonrasında format data>yes yapmak bu kadar
Hocam kurulum öncesi data/cache/dalvik filan silmiyor muyum çok hakim değilim direk kurulu olan romun üstüne mi kuruyorum? Ben twrp silinmeden sıfırdan kurulum yapmak istiyorum.
Bilgisayar yok twrp yukleyemem sorun olur.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam kurulum öncesi data/cache/dalvik filan silmiyor muyum çok hakim değilim
Data yapmayın, dalvik ve cache yapabilirsiniz isteğe bağlı ama onu da yapmayın hocam bu şekilde öneriliyor sonuçta. EU rom flash ve format data bu kadar hiçbir problem olmaz.

Üst Alt