Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
10

Ekli dosyalar

• IMG_20201211_120604.jpg
    IMG_20201211_120604.jpg
    886,8 KB · Görüntüleme: 23

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
10
Buda çekiyorsa çok iyi hocam hangi romdasınız?
Orijinal rom hocam. Bir de ben bir kaç özelliği aktif ettim. Bilmiyorum onlardan mi acaba . Bu arada supermoon ve Google lens çalışmıyor. Bir de ben magisk ile yüklerken ilk başta ilk siradakini yükledim cihazı yeniden başlattım sonra diğerlerini yükledim ondan olma ihtimali düşük ama ondan da olabilir hocam

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Orijinal rom hocam. Bir de ben bir kaç özelliği aktif ettim. Bilmiyorum onlardan mi acaba . Bu arada supermoon ve Google lens çalışmıyor. Bir de ben magisk ile yüklerken ilk başta ilk siradakini yükledim cihazı yeniden başlattım sonra diğerlerini yükledim ondan olma ihtimali düşük ama ondan da olabilir hocam
Yok hocam anlaşıldı şimdi durum. Sizin zaten orjinal rom. MIUI kameranın gerekli lib vendor vs artık hangi sistem dosyaları gerekiyorsa zaten miui de olduğu için sizdeki anxcamerada sorunsuz çalışıyor. Hangi dosyaların sorunları çözebildiğini anlasak belki aosp romlarda da sıkıntısız çalıştırabiliriz.

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
10
Buda çekiyorsa çok iyi hocam hangi romdasınız?
Orijinal rom hocam. Bir de ben bir kaç özelliği aktif ettim. Bilmiyorum onlardan mi acaba . Bu arada supermoon ve Google lens çalışmıyor. Bir de ben magisk ile yüklerken ilk başta ilk siradakini yükledim cihazı yeniden başlattım sonra diğerlerini yükledim ondan olma ig
Yok hocam anlaşıldı şimdi durum. Sizin zaten orjinal rom. MIUI kameranın gerekli lib vendor vs artık hangi sistem dosyaları gerekiyorsa zaten miui de olduğu için sizdeki anxcamerada sorunsuz çalışıyor. Hangi dosyaların sorunları çözebildiğini anlasak belki aosp romlarda da sıkıntısız çalıştırabiliriz.
Hocam kusura bakmayın ben orayı kaçırmışım. Çok iyi bilen biri varsa aslında çözebilir diye düşünüyorum.

Huseyinterzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
10
Hocam 12.0.7 güncellemesi ile kamera video moduna geçince donup kalıyor kaldırdım geri yükledim. Ama değisen bir şey yok.
Bu arada normal kamera da da aynı sorun var. Video moduna geçince kamera donup kalıyor. Gcam yükledim video modunda sorun yok. Sorun neden kaynaklı olabilir acaba?

Son düzenleme:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam 12.0.7 güncellemesi ile kamera video moduna geçince donup kalıyor kaldırdım geri yükledim. Ama değisen bir şey yok.
Bu arada normal kamera da da aynı sorun var. Video moduna geçince kamera donup kalıyor. Gcam yükledim video modunda sorun yok. Sorun neden kaynaklı olabilir acaba?
AnxCamera yüklendikten sonra mı oldu yoksa 12.0.7 güncellemesi ile normal kamera mı bu şekilde oldu? Ben az önce eu 12.0.7 geçtim herhangi bir sorun yok normal kamerada.

Üst Alt