Mod ANXCamera (Modül)

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 105
  • Görüntüleme 27K

Tessiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
0
Merhaba hocam uygulamayı dediğiniz gibi kurdum ama ekstra bir özellik göremedim normal bir MIUI kamera vardı ben de eklentileri kurdum ama o zaman da bir şey olmadı hatta arka kamera portre modu green screen veriyor. Bu sorunu daha önce yaşayan var mı?

Cihaz: Xiaomi mi 8 de
Rom: Pixel experience android 10

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
mi 9t aosp romlarda yüklü geliyor bende şöyle bir hata veriyor resim çekip uygulama üzerinen galeriye gidip geri dönünce tekrar resim çekmeden uygulama üzerinden galeriye gidemiyorsunuz telefon dilini türkçeden başka bir dile ayarlayınca bu sorunlar ortadan kalkıyor. dcim klasörü içerisine camera diye bir klasör oluşturup resimleri oraya kaydediyor dili türkçe yapınca camera klasörü kamera oluyor ancak program bunun içine resimleri çekmesine rağmen içindeki resimleri görmüyor klasörü silip manuel olarak kamera veya camera olarak klasör oluştursanızda program onların içine değil kendi oluşturduğu klasöre çekiyor kısaca türkçe dil ile bir uyumsuzluğu var bu işten anlayan arkadaşlar belki çözebilir

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Ana konu güncellenmiştir ve yeni uygulama eklenmiştir...

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
hocam bunda çekilen fotoğrafların kaydedilme yerini değiştirebilirmiyiz dcim klasörü yerine başka bir klasör seçebiliyormuyuz

BigWolf1299

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
Gionee M5
Konular
2
herhangi bir değişiklik olmuyor aslında normal kameranız ANXCamera oluyor.kamera hakkındaya bakarsanız göreceksiniz. silmek içinde magisk'e girin anxcamera modülünü kaldırın.cihazı yeniden başlatın.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Note 8 pro için çalışan versiyon var mı hocalarım
Cihazda Crdroid yüklü

Alarengin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Teşekkürler hocam yeni aldım cihazı redmi note 8 pro hangi eklentiyi indirmem gerekiyor

aehzmgeit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
merhaba. mi5 prime'a pixel experience plus 10 rom için hangi anxcamera kurmam gerekli acaba? hiçbir fikrim olmadan bir kaç tane denedim ama çalışmadı. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Paylaşım için teşekkürler tama konusunu açacaktim. Önce Bi bakayım forumda var mı diye, tabi varmış :) Ben uzun bir aradan sonra miui den tiksinmis biri olarak aosp kurmaya kara verdim. Bir kaç tanesini denedim. sorunsuz ve stabil olan evolution x buldum sonunda. Onun da en büyük eksiği içinde gelen denedik kamera. Tlefon mi 9t bu arada. Malum kendi kamerası baya güzel. Sonra GCAM kurdum. Fakat aşırı derecede berbat çeken ön kamera yüzünden,stock miui kamerasını, aosp rom da çalıştırma yolu var mı diye arama yapmaya başlayınca, xda sitesinde Orjinal konuyu gördüm ve denemek için kurdum. Verilen fix portraid mod için. Ve şu kadarını söyleyeyim gerçekten mükemmel ötesi bir uygulama. Sorunsuz çalışıyor

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
mi8 e kurulum yaptım ama mimoji gelmedi