Yardım Anx camera nasıl kurulur

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Arkadaşım da s9 plus var ve onda mimoji var diğer arkadaşımda iPhone var ve onda da var benim şuan bu 9 sene içerisin de 3.telefonum ilk telefonum da ne parmak izi ne yüz tanima ne full HD bir ekran vardı ve bu telefona bir şekilde yüz tanımayı getirdim 2.telefonum da bu 3 özellik vardı bu arada ilk telefonum Lenovo Vibe p1m idi 2.si redmi 5 plus tı 3.telefonu almadan önce bu sefer ekranı amoled olsun,ekran içinde ön kamera olsun biraz daha ekranı büyük olsun kısaca hep kademe kademe arttırdım ve şuan da redmi note 10 pro Maxim var ve bu özelliğin de olmasını isterdim. Çok kullanacağım bir özellik mi? Hayır bir kaç kere kullanırım ama yine de evet telefon da bu da var demek güzel olurdu ve ayrıca mimoji birazcıkta eğlenceli wp de video falan yollarken güzel olurdu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kısaca benim ki biraz boş bir istek d: ama yine de olsa güzel olurdu
Darılmayınız ama bu uğurda verdiğiniz onca emeği gözönünde tutarak gerekçeniz pek inandırıcı gelmedi bana...Sevgilerimle !

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Darılmayınız ama bu uğurda verdiğiniz onca emeği gözönünde tutarak gerekçeniz pek inandırıcı gelmedi bana...Sevgilerimle !
Yok hocam inanmak zorunda değilsiniz de siz ne düşünüyorsunuz ki anlamadım gerçekten sırf telefonum da böyle bir özellik olsun diye uğraştım,mesela telefon arkasına çift tıklama ile SS alma yoktu bunu eklemeyi başardım bir de mimojiyi istiyordum sırf özellik, eğlence olsun diye

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Yok hocam inanmak zorunda değilsiniz de siz ne düşünüyorsunuz ki anlamadım gerçekten sırf telefonum da böyle bir özellik olsun diye uğraştım,mesela telefon arkasına çift tıklama ile SS alma yoktu bunu eklemeyi başardım bir de mimojiyi istiyordum sırf özellik, eğlence olsun diye
Madem sizce de önemsiz ve kendimce gereksiz zaman kaybı konular için lütfen beni mazur görünüz...
İyi çalışmalar dilerim !

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Ama

Yok hocam benim dediğim kendi yüzümü oluşturduğum mimoji yani kamera uygulamasına gömülü gelmesi gerek
Anx'le hiç uğraşmayın cihazınız zaten miui olduğu için normal kameranın yerine geçer hata verir. Aşağıdaki modu kullanın. Unutmayın mimoji gelebilir ama kameranız da bazı özellikler gidebilir.

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Yahu konu nereye geldi benim soruma cevap bulamadık 😅

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Yahu konu nereye geldi benim soruma cevap bulamadık 😅
Telefonunuzda MAGISK uygulaması yüklü mü?
Eğer yüklüyse ANX Camera için kurduğunuz her şeyi silin ve telefonunuzu yeniden başlatın.
Sonra olan sürümü indirip magisk üzerinden kurun.
Cihazı yeniden başlatın ya da başlatmayın önemli değil.
Sonra ANXCameraUnity.190R.BountifulDistantHapuka.zip 424.56 mb olan sürümü indirip magisk üzerinden kurun. Cihazı yeniden başlatın. Bakalım bir şey değişecek mi? 😀

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Telefonunuzda MAGISK uygulaması yüklü mü?
Eğer yüklüyse ANX Camera için kurduğunuz her şeyi silin ve telefonunuzu yeniden başlatın.
Sonra olan sürümü indirip magisk üzerinden kurun.
Cihazı yeniden başlatın ya da başlatmayın önemli değil.
Sonra ANXCameraUnity.190R.BountifulDistantHapuka.zip 424.56 mb olan sürümü indirip magisk üzerinden kurun. Cihazı yeniden başlatın. Bakalım bir şey değişecek mi? 😀
Güvenilir bir link mi bu? Ayrıca cihazıma uygun mudur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güvenilir bir link mi bu? Ayrıca cihazıma uygun mudur
Pixel roma geçtiğime göre magisk kurmayı biliyorumdur 😅

Üst Alt