Yardım Anx camera nasıl kurulur

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Miui_Core.zip ve ondan sonra da Anx Camerayı magisk üzerinden kurarsanız sorununuz çözülür.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 12 ise hiç ümitlenmeyin a12 de düzgün çalışmıyor.direk gcam kurun anx e 1000 basar
Ben android 12 Crdroid 8.1 kullanıyorum. AnX Camera gayet güzel çalışıyor. Sadece mimoji yüklemek telefonumun eskiliğinden dolayı işe yaramıyor.

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Miui_Core.zip ve ondan sonra da Anx Camerayı magisk üzerinden kurarsanız sorununuz çözülür.

Ben android 12 Crdroid 8.1 kullanıyorum. AnX Camera gayet güzel çalışıyor. Sadece mimoji yüklemek telefonumun eskiliğinden dolayı işe yaramıyor.
Hangi dosyayı indireceğimi anlayamadım açıkçası sorduğum yükleme değildi

Android 12 ise hiç ümitlenmeyin a12 de düzgün çalışmıyor.direk gcam kurun anx e 1000 basar
A12 :/

Ya bir de onun dışında şey soracağım pixel romda usb hata ayıklama yok mu geri dönerken stock roma sıkıntı yapmasın

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Hangi dosyayı indireceğimi anlayamadım açıkçası sorduğum yükleme değildi

A12 :/

Ya bir de onun dışında şey soracağım pixel romda usb hata ayıklama yok mu geri dönerken stock roma sıkıntı yapmasın
Pixel Rom' da ve root edilmiş tüm romlarda usb hata ayıklama var, yeterki işaretlenmiş olsun.
Miui_Core.zip ve AnX Camera.zip magisk ile yüklenecek, hepsi o kadar.

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Pixel Rom' da ve root edilmiş tüm romlarda usb hata ayıklama var, yeterki işaretlenmiş olsun.
Bulamadım ayarlarda

Miui_Core.zip ve AnX Camera.zip magisk ile yüklenecek, hepsi o kadar.
Cihazım desteklenen cihazlar içerisinde gözükmüyor indirsem çalışmaz diye düşünüyorum

Bulamadım ayarlarda

Cihazım desteklenen cihazlar içerisinde gözükmüyor indirsem çalışmaz diye düşünüyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
aps1 ile sfn2 mi indirmm gerekiyor

Son düzenleme:

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Bulamadım ayarlarda
Önce ''Telefon hakkında '' tıklanacak, sonra en altta '' derleme'' 8 defa tıklanacak, sonra da bir geri işareti tıklanarak görülen sistem tıklanacak, orada gördüğünüz '' Geliştirici seçenekleri' nde '' bulursunuz.
Kısaca, telefon hakkında bir defa,, derleme numarası 8 defa tıklanacak, sistem tıklanacak ve görülen geliştirici seçenekleri tıklanacak.

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Bulamadım ayarlarda

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
aps1 ile sfn2 mi indirmm gerekiyor
Bahsettiğiniz dosyaları bulamadım açıkcası

Önce ''Telefon hakkında '' tıklanacak, sonra en altta '' derleme'' 8 defa tıklanacak, sonra da bir geri işareti tıklanarak görülen sistem tıklanacak, orada gördüğünüz '' Geliştirici seçenekleri' nde '' bulursunuz.
Kısaca, telefon hakkında bir defa,, derleme numarası 8 defa tıklanacak, sistem tıklanacak ve görülen geliştirici seçenekleri tuklanacak.
Teşekkür ederim oldu hocam açtım USB hata ayıklamayı

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Hocam o özellikler bütün cihazlar için orada gözüküyor sadece sizin cihaza yapılmıyor anx. Onları alsanızda zaten düzgün kullanamazsınız cihazınız desteklemiyorsa ki desteklemiyor sanırım çünkü o modları orada göremiyorsunuz.
Hocam ben mimojiyi eklemek istiyorum cihazım redmi Note 10 pro Max ve bu cihazın çin versiyonun da bu özellik var fakat global de yok ayrıca MIUI euda da bu özellik olacaktı fakat yöneticiler kaldırmış bizce gereksiz bir özellik ve 300 MB yakın yer kaplıyormuş dediler.Coğu kişi getirin demiş ama yöneticiler inatla getirmeyeceğiz ya kararımıza saygı duy ya da git başka roma geç demişler

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Hocam ben mimojiyi eklemek istiyorum cihazım redmi Note 10 pro Max ve bu cihazın çin versiyonun da bu özellik var fakat global de yok ayrıca MIUI euda da bu özellik olacaktı fakat yöneticiler kaldırmış bizce gereksiz bir özellik ve 300 MB yakın yer kaplıyormuş dediler.Coğu kişi getirin demiş ama yöneticiler inatla getirmeyeceğiz ya kararımıza saygı duy ya da git başka roma geç demişler
Çabanı takdirle karşılıyorum ve çok iyi emeğini anlıyorum...
Çin versiyonuna dil eklentisi yama yapılırsa senin sorunun çözülebilir.
Miui.Eu ise orjinal Miui sayılamaz, çünkü modifiye bir Rom, kişisel bir tercih olabilir !

Tek bir sorum olacak size...

Neden ille de Mimoji ve yüz değiştirme takliti..?
Dürüstçe cevabınız mutlu edecektir !

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Çabanı takdirle karşılıyorum ve çok iyi emeğini anlıyorum...
Çin versiyonuna dil eklentisi yama yapılırsa senin sorunun çözülebilir.
Miui.Eu ise orjinal Miui sayılamaz, çünkü modifiye bir Rom, kişisel bir tercih olabilir !

Tek bir sorum olacak size...

Neden ille de Mimoji ve yüz değiştirme takliti..?
Dürüstçe cevabınız mutlu edecektir !
Arkadaşım da s9 plus var ve onda mimoji var diğer arkadaşımda iPhone var ve onda da var benim şuan bu 9 sene içerisin de 3.telefonum ilk telefonum da ne parmak izi ne yüz tanima ne full HD bir ekran vardı ve bu telefona bir şekilde yüz tanımayı getirdim 2.telefonum da bu 3 özellik vardı bu arada ilk telefonum Lenovo Vibe p1m idi 2.si redmi 5 plus tı 3.telefonu almadan önce bu sefer ekranı amoled olsun,ekran içinde ön kamera olsun biraz daha ekranı büyük olsun kısaca hep kademe kademe arttırdım ve şuan da redmi note 10 pro Maxim var ve bu özelliğin de olmasını isterdim. Çok kullanacağım bir özellik mi? Hayır bir kaç kere kullanırım ama yine de evet telefon da bu da var demek güzel olurdu ve ayrıca mimoji birazcıkta eğlenceli wp de video falan yollarken güzel olurdu

Arkadaşım da s9 plus var ve onda mimoji var diğer arkadaşımda iPhone var ve onda da var benim şuan bu 9 sene içerisin de 3.telefonum ilk telefonum da ne parmak izi ne yüz tanima ne full HD bir ekran vardı ve bu telefona bir şekilde yüz tanımayı getirdim 2.telefonum da bu 3 özellik vardı bu arada ilk telefonum Lenovo Vibe p1m idi 2.si redmi 5 plus tı 3.telefonu almadan önce bu sefer ekranı amoled olsun,ekran içinde ön kamera olsun biraz daha ekranı büyük olsun kısaca hep kademe kademe arttırdım ve şuan da redmi note 10 pro Maxim var ve bu özelliğin de olmasını isterdim. Çok kullanacağım bir özellik mi? Hayır bir kaç kere kullanırım ama yine de evet telefon da bu da var demek güzel olurdu ve ayrıca mimoji birazcıkta eğlenceli wp de video falan yollarken güzel olurdu
Kısaca benim ki biraz boş bir istek d: ama yine de olsa güzel olurdu

Üst Alt