Yardım Anker-Ugreen-Aukey-BlitzWolf Usb kablo-Şarj Bu Markalardan Hangisini Önerirsiniz

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Usb kablo-Şarj Bu Markalardan Hangisini Önerirsiniz

Dodocool---------

Ugreen-------

Aukey-------

BlitzWolf-------

Anker-------

Usb kablo ve Şarj cihazı konusunda

Bu markalardan hangisini önerirsiniz veya daha kaliteli markalar varmı sizin önereceginiz

Hangi markayı aldınız ve nerden aldınız yazarsanız iyi olur..( Türkiye veya Dışardan varsa link )

Son düzenleme:

porschemurat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
5
Cihazım
Meizu
Konular
6
bende 2 senedir blitzwol kullanıyorum on numara sarj konusunda ama ses cıkarıyor sarj ederken eğer gece yanına alıcaksa gece sarjda kalıcaksa alma

Oyla:

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Evet aldım saolun birinin işine yarar diye koydum özellikle kablolara dikkat çekmek isterim orjinale göre çok kalın

Kablolar çok çabuk bozuluyor iletse bile akımı şarj olma süresi çok uzuyor dikkat etmek lazım şarj ediyor diye aldanmamak lazım

Oyla:

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Evet aldım saolun birinin işine yarar diye koydum özellikle kablolara dikkat çekmek isterim orjinale göre çok kalın

Kablolar çok çabuk bozuluyor iletse bile akımı şarj olma süresi çok uzuyor dikkat etmek lazım şarj ediyor diye aldanmamak lazım

bi süre kullandıktan sonra şarj sürelerine etki edip etmediğini paylaşırsanız faydalı olur, özellikle ugreen ve anker hızlı şarj konusunda iddialılar, uygulamada gerçekten işe yarıyor mu, bildirirseniz seviniriz.

Oyla:

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Aukey

Çok çabuk bozuldu şarj etmemeye başladı normal şarj.

.....................

Aukey-Anker-Ugreen

Bu üç kablodan almıştım bunların içinde usb ucu olarak tam oturan anker digerleri tam oturmadıgı (oynama yapıyor taktıktan sonra ) gibi birazda uzun kalıyor usb ucu ( taktıkdan sonra )

Alırsanızda uzunlugu en fazla 1 m olsun

[doublepost=1521474592,1516802127][/doublepost]

Ugreen kablo 1 ay kullandım şu an şarj etmiyor

Aukey kutudan 3 kablo çıkıyor 2 tanesini 1 ay kullandım şu an şarj etmiyor

Anker aldım şarj ediyor fakat çok laçka duruyor takıldıgı zaman telefona bundan dolayı şarjzı kesıyor tekrar veriyor telefondakı sarj yeri bozuktur dedim nerdeyse bunu degiştirecektim orjınal samsung kabloyu takıyorum sorun yok şarjzı kesıp vermede yok

Samsung orjınal usb kablosu her markayı şarj ediyor ve usb telefona tam oturuyor orjınal samsung usb kablolarının yerini hiç bir marka tutmuyor

Bu sıkıntıyı nasıl çözecegiz anlamadım

Son düzenleme:
Oyla:

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Hocam ben USB kablo işini tamamen kullanıcının kullanış biçimine göre olduğunu düşünüyorum.
Mesela, UGreen... Baseus... Aukey... Nohon... ve Xiaomi'nin kablolarını kullanmış ve kullanıyorum hala. Ve USB kablolarında hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ve yaşayacağımı da düşünmüyorum.
FloveMe'de (anahtarlık olan versiyonu) mevcut ve baya hor kullanıyorum gene de bana mısın demiyor.
İsterseniz ürünlerin bağlantı adreslerini de paylaşabilirim.

Xiaomi'nin kablosunu; 3D yazıcı ile yazılmış dock'um da kullanıyorum, PC'ye bağlı sadece ve dosya paylaşımı ya da telefon tutucu olarak (kablodan destek alıyor çünkü).
Nohon'nun kablosunu (3'ü 1 arada); PC'nin oradaki priz'e takılı ve Aukey'in hızlı şarj aparatı mevcut, sadece şarj amaclı kullanıyorum.
Baseus'un kablosunu; Yatağımın orada ve sadece şarj olarak kullanıyorum.

Biraz konunun cevabını uzatmış olabilirim, kusuruma bakmayın (:
Teşekkürler...
Sizin adınıza da üzüldüm, para veriyorsunuz ve bekliyorsunuz o kadar da. Fakat fos çıkıyor ürün, gerçi elektronik tamamen şans işi olan bir durum.

Son düzenleme:
Oyla:

selcukkoyu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selcuk
Cihazım
RedMi3MiPad2
Konular
5
hocam evde 3çeşit uç mevcut bu sebepten oturma odasına 3in1 kablo alma arifesindeyim baseus kaliteli bana göre ama 5-6 $ onun yerine nohon 3in1 den 2 adet alsam pişman olur muyum tipi kalitesinden ziyade veri aktarım hızı önemli quik charge 3 destekler mi bunlar

Oyla:

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
Ugreen aukey aliyordum surekli ama bu kez cafele aldim tek kelime mukemmel