Sohbet Android Telefon Kaç Sene Kullanılır

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
İlk çıktığı zaman almıştım evet doğru 3 yıl olmuş alalı ilk defa bu kadar uzun süreli bir cihaza bağlı kaldım ondan şaşırdım bende :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet bende bu konudan muzdarip durumdayım eğer orjinal pil bulabilirsem beni de uzun bir süre daha götürür
Deji batarya alabilirsiniz

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Deji batarya alabilirsiniz
Aldım 3 ay içinde 3 yıllık orjinal batarya seviyesine geldi değişime gönderdim geldi fakat sonuç yine aynı olucak büyük ihtimalle şuan için öyle gözüküyor

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
En uzun süreli kullandığım Android cihaz Mi4 oldu... 8. yılında, 3 defa batarya değiştirdim, MIUI 9 üzerine güncelleme yapmadım ve hala iş telefonu olarak kullanıyorum.
Bataryaların ömrü ne kadardır peki hocam Mi 10T kullanıcısıyım 1 yılı doldurdum. Birde ekran ve kasa arasına toz giriyor bu beni deli ediyor çözümü var mıdır?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bataryaların ömrü ne kadardır peki hocam Mi 10T kullanıcısıyım 1 yılı doldurdum. Birde ekran ve kasa arasına toz giriyor bu beni deli ediyor çözümü var mıdır?
Bataryalar 2. yıl sonrasında ne yaparsanız yapın performansını kaybetmeye başlıyor hocam. Max 3 yılı geçtikten sonra da değiştirmek zorunlu hale geliyor.

Toz için ise işinin ehli bir teknisyene danışabilirsiniz hocam, maalesef bilgim yok.

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Bataryalar 2. yıl sonrasında ne yaparsanız yapın performansını kaybetmeye başlıyor hocam. Max 3 yılı geçtikten sonra da değiştirmek zorunlu hale geliyor.

Toz için ise işinin ehli bir teknisyene danışabilirsiniz hocam, maalesef bilgim yok.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Redmi4x 5 yıldır kullanıyorum şuan miui 12.5 yüklü donma kasma yok tlf en güzel yanı küçük olması cepte rahat taşınıyor tek sorun bataryası , orjinali yok yukarıda arkadaşın dediği deji düşünüyorum ama yazılanlara göre o da uzun ömürlü değil

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
En uzun süreli kullandığım Android cihaz Mi4 oldu... 8. yılında, 3 defa batarya değiştirdim, MIUI 9 üzerine güncelleme yapmadım ve hala iş telefonu olarak kullanıyorum.
hocam size ödül vermeli xiaomi :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hocam size ödül vermeli xiaomi :)
Bence de hocam :D

Şimdiye kadar sattığım ya da attığım hiç Xiaomi olmadı. Mi3 bile halen duruyor ve çalışıyor. Batarya tamamen öldü ama çalışıyor :)

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Ben de Sony Xperia Z telefonumu 8 seneye yakın kullandım. 1 kez batarya değişikliği yapmıştım. Sonra Xiaomi mi 9 aldım, 3 sene oldu yaklaşık.. artık değiştirme zamanının geldiğini düşünüyorum. Xioami 12 çıkınca değiştiririm muhtemelen.

Üst Alt