Recovery [Android Q] Xiaomi Mi 9 SE - Twrp 3.3.1-1102 Tek Tuş Yükleme Aracı

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Son eu betaya bu twrp ile sorunsuz geçtim

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Hem bunu, hem de sabit başlıklardaki diğer twrp yi yükledikten sonra sıkıntı yaşadım rom atmak için, şöyle ki: cihazda global kararlı yüklü, fastboot modda twrp yi yüklüyorum, açılıyor, buraya kadar sıkıntı yok, sonra format data diyip yes yazıyorum, sonra advanced wipe kısmından dalvik, cache, data ve system dörtlüsünü seçip siliyorum. Bu aşamadan sonrası sıkıntı, bilgisayara bağlı olup direk rom dosyasını atmak istesem gelmiyor, recovery i baştan başlatsam bu sefer de fastboota düşüyor, fastboota modunda tekrar twrp de yüklenmiyor artık. Mecburen miflash ile stok rom yüklenmesi gerekiyor. Diğer telefonlara bu usulle çok defa rom kurdum, bu telefonda farklı bir şey mi yapılması gerekiyor?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Hem bunu, hem de sabit başlıklardaki diğer twrp yi yükledikten sonra sıkıntı yaşadım rom atmak için, şöyle ki: cihazda global kararlı yüklü, fastboot modda twrp yi yüklüyorum, açılıyor, buraya kadar sıkıntı yok, sonra format data diyip yes yazıyorum, sonra advanced wipe kısmından dalvik, cache, data ve system dörtlüsünü seçip siliyorum. Bu aşamadan sonrası sıkıntı, bilgisayara bağlı olup direk rom dosyasını atmak istesem gelmiyor, recovery i baştan başlatsam bu sefer de fastboota düşüyor, fastboota modunda tekrar twrp de yüklenmiyor artık. Mecburen miflash ile stok rom yüklenmesi gerekiyor. Diğer telefonlara bu usulle çok defa rom kurdum, bu telefonda farklı bir şey mi yapılması gerekiyor?
Hocam ilk kurulum başarı olduysa twrpye girip aynı twrp dosyasını telefona at instal image install kısmından recovery seçerek kur sonra recovery baştan baslat bu esnalarda şifreler mi hesap felan kalkmış olsun. Recovery açılınca format data yap twrpyi tekrar baştan baslay sonra wipelaro yap romu at ama custom rom olsun yoksa gidiyor twrp sanırım

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Format data yaptıktan sonra reboot RECOVERY yapacaksınız ardından romu kopyalayacaksınız. Sonrasında wipe dalvik cache data ve system yapıp ardından az önce kopyaladığınız romu kuracaksınız. Yükleme tamamlanınca reboot SYSTEM ile işlem bitmiş olacak

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Format data yaptıktan sonra reboot RECOVERY yapacaksınız ardından romu kopyalayacaksınız. Sonrasında wipe dalvik cache data ve system yapıp ardından az önce kopyaladığınız romu kuracaksınız. Yükleme tamamlanınca reboot SYSTEM ile işlem bitmiş olacak
Hocam bu arkadaş nerde paylasiyor bulamadım ben güncellemeleri siz iyi bulmussunus emeğinize sağlık

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Çok teşekkür ederim, bu dediğin
Çok teşekkür ederim, bu şekilde yapınca yükleyebildik romu

Üst Alt