Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.2.0.QFKMIXM

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 128
  • Görüntüleme 17K

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-25-21-09-54-976_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-01-25-21-09-54-976_com.android.settings.jpg
    293,1 KB · Görüntüleme: 101

turbo33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
hocam indirmedim güncelleme geldi resim ekledim
Tahmin ettigim gibi euxm eea rom kullaniyorsunuz hocam ben global mixm rom kullanmanizi oneririm diger romlar zevk meselesi tabikide ama en iyisi fabrika çıkışı

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI 11 V11.0.2.0.QFKMIXM

Güncelleme yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools

Ota indirme bağlantısı ;

Recovery indirme bağlatısı;

Fastboot indirme bağlatısı;

Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Hocam daha resmi site sin yayınlanmamıs merakımdan soruyorum siz nasıl temin etdiniz

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Tahmin ettigim gibi euxm eea rom kullaniyorsunuz hocam ben global mixm rom kullanmanizi oneririm diger romlar zevk meselesi tabikide ama en iyisi fabrika çıkışı
Hoca daha IMEI repair yapılmadı.bootloader kilidi açılması için 168 saat verdi ona rağmen mi flash la rom yüklenebilir mi birde global rom da farklı mi sizin dediğiniz romu bootloader kilidini açmadan kurabilirmiyim birde link hangisidir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu romu mi flash la yükleyebilir miyim bootloader kilidi kapalı IMEI repair yapilmadi birde bu telefonu ben sıfır aldım fabrika hangi romla gönderiyor

Son düzenleme:

turbo33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Hoca daha IMEI repair yapılmadı.bootloader kilidi açılması için 168 saat verdi ona rağmen mi flash la rom yüklenebilir mi birde global rom da farklı mi sizin dediğiniz romu bootloader kilidini açmadan kurabilirmiyim birde link hangisidir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu romu mi flash la yükleyebilir miyim bootloader kilidi kapalı IMEI repair yapilmadi birde bu telefonu ben sıfır aldım fabrika hangi romla gönderiyor
Hocam bl acilmadan yukleuemezsiniz mi flash ile benim onerim bekleyin bl nin acilmasini sonra mi flash ile bu romu atin 11.2 yi tabi o zamana kadar fastboot gelirse twrp root felan bulaşmayın telefonu düz kullanin inanın en güzeli bu sekilde bl acilinca siz bana yazin yardimci olurum

mojjo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Merhaba birşey sorabilir miyim uzun zamandır Xiaomi marka telefon kullanıyorum şuan kullandığım cihaz k20 pro ve çok uzun zamandır aosp tabanlı rom kullanırım neden kullanıyorum. Xiaomi'nin benim için en kötü yanı yazılım olduğu için özellikle geçmişte bildirimler gelmiyordu benimde tahammülümün olmadığı bir konu,bildirim komusu.Bidirim sorunu hala devam ediyor mu?Wp açınca mesaj gelmesi işte hiç gelmemesi gibi.

astsel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rom"
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
14
Merhaba birşey sorabilir miyim uzun zamandır Xiaomi marka telefon kullanıyorum şuan kullandığım cihaz k20 pro ve çok uzun zamandır aosp tabanlı rom kullanırım neden kullanıyorum. Xiaomi'nin benim için en kötü yanı yazılım olduğu için özellikle geçmişte bildirimler gelmiyordu benimde tahammülümün olmadığı bir konu,bildirim komusu.Bidirim sorunu hala devam ediyor mu?Wp açınca mesaj gelmesi işte hiç gelmemesi gibi.
Evet hala devam eden bir sorun var ama MIUI alakali deyil wp kendisi ile sorun var ilk gelen mesaj hala ses çıkmıyor ikinci mesaj geldiğinde ses çıkıyor yukarıdan bildirim indirince sola doğru çekince ayarlardan gelen bildirim sesiz görünüyor tüm ayarları açıyorsun yine ilk mesaj geldigin sessize geçiyor diyer uygulamalarda aynı sorun şimdilik yok siz hangi romu kullaniyorsunuz

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
Arkadaşlar mi 9t pro aldım kutusu mi9 t pro yazıyor ama arka kapakta redmi yaziyor acaba k 20 mi benim telefon bir arkadaşimda var onun arka kapakta redmi yazmıyor benim telefon hangisi

Ekli dosyalar

• IMG_20200128_202709.jpg
    IMG_20200128_202709.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20200128_202705.jpg
    IMG_20200128_202705.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 36

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar mi 9t pro aldım kutusu mi9 t pro yazıyor ama arka kapakta redmi yaziyor acaba k 20 mi benim telefon bir arkadaşimda var onun arka kapakta redmi yazmıyor benim telefon hangisi
Redmi yazıyorsa k20 pro dur hocam

Üst Alt