MIUI 11 [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.1.0.QFKMIXM

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam yepyeni cihaz yani ota almamasi kadar sacma bisi olamaz :( bir de veri kaybi yasamadan guncellemem mumkun mu? BL kapali Twrp yuklu degil.

Tekrar yayınlanmaya başladığında Ota üzerinden gelecektir hocam. Endişeye kapılacak veya veryansın edecek bir yok.
Rom kurulumlarında, Bootloader kilidinizin açık olması gerekmektedir. Fastboot rom için twrp gerek yoktur.

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI 11 V11.0.1.0.QFKMIXM
İndirme Bağlantıları

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yükleme Talimatı

-OTA üzerinden ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

- Recovery İndirme Bağlantısı ile Twrp üzerinden kurabilirsiniz.

- Fastboot rom kurulum rehberi

Recovery indirme bağlantısı

Fastboot indirme bağlantısı

Ota rom yayınlandığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

fastboot tgz dosyası olarak indirdim verdiğiniz linkten, miflash tgz'yi görmüyor nasıl kuracağız hocam bunu?

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Tekrar yayınlanmaya başladığında Ota üzerinden gelecektir hocam. Endişeye kapılacak veya veryansın edecek bir yok.
Rom kurulumlarında, Bootloader kilidinizin açık olması gerekmektedir. Fastboot rom için twrp gerek yoktur.
orange fox recovery kurulu oradan format data yapsam imei uçar mı? miui oradan kurmak en temiz kurulum mudur? ve son olarak miui 11 şarj sorunu var mı?

Üst Alt