MIUI 11 [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.1.0.QFKMIXM

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Mi room android 10, miui 11 şuan. Kesinlikle denemelisiniz.

hocam parlaklık konusunda ne alemde ? bi test edip dönebilir misiniz ? %10 parlaklığa düşürünce ekran gözükmeyecek kadar düşüyomu parlaklığı ? hangi versiyonunu kullanıyorsunuz ? onda da k20pro mu yapıyor cihazı ? çin bazlı romlarda mi 9t pro dan cihaz k20proya dönüşüyor.belki sadece cihaz ismi değişiyor olabilir ama gene de sevmedim zaten.

S

Silinen üye 107783

Guest
Mi room android 10, miui 11 şuan. Kesinlikle denemelisiniz.

Cihazımda bl kilidi açık fakat twrp yüklü değil. İnanılmaz tırsıyorum bu rom değiştirme olaylarına. Son denediğimde IMEI sildim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet edipte Miroom yükleyebilecek olan var mı?

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
hocam parlaklık konusunda ne alemde ? bi test edip dönebilir misiniz ? %10 parlaklığa düşürünce ekran gözükmeyecek kadar düşüyomu parlaklığı ? hangi versiyonunu kullanıyorsunuz ? onda da k20pro mu yapıyor cihazı ? çin bazlı romlarda mi 9t pro dan cihaz k20proya dönüşüyor.belki sadece cihaz ismi değişiyor olabilir ama gene de sevmedim zaten.
Şuan %10 a indirdim görüntü gayet anlaşılır. Ama gündüz gün ışığında ki durumunu tekrar test etmem gerek. Ve maalesef cihazı K20 Pro olarak görüyor.

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Şuan %10 a indirdim görüntü gayet anlaşılır. Ama gündüz gün ışığında ki durumunu tekrar test etmem gerek. Ve maalesef cihazı K20 Pro olarak görüyor.

anladım o zaman çin romunu baz alıyor demekki.bu yüzden k20 pro olarak görüyor.cihaza sıkıntı yapmadığı sürece sorun yok. 9.11.21 var en son onu indiriyorum. 9.11.28 var ama miroom getirmemiş onu.şimdilik bunu deneyeyim.yeni beta rom çıkınca güncellemeye izin veriyormu ? yoksa twrp den tekrar flashlamamız mı gerekiyor ?

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
anladım o zaman çin romunu baz alıyor demekki.bu yüzden k20 pro olarak görüyor.cihaza sıkıntı yapmadığı sürece sorun yok. 9.11.21 var en son onu indiriyorum. 9.11.28 var ama miroom getirmemiş onu.şimdilik bunu deneyeyim.yeni beta rom çıkınca güncellemeye izin veriyormu ? yoksa twrp den tekrar flashlamamız mı gerekiyor ?
Oto güncelleme seçeneği geldi evet. Mi room a pazartesi günü geliyor, eu beta dan 2 gün sonra.. Hayırlısı olsun hocam çok memnun kalacaksınız eminim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazımda bl kilidi açık fakat twrp yüklü değil. İnanılmaz tırsıyorum bu rom değiştirme olaylarına. Son denediğimde IMEI sildim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet edipte Miroom yükleyebilecek olan var mı?
Üstat büyük adımı atmışsın zaten:) geriye sadece twrp yüklemek kalıyor. Aslında o kadar da gözünüzde büyütülecek bir olay yok.. forumda tek tuş twrp yükleme aracı mevcut. Bilgisayarınıza telefonunuzun driverlarını yükleyip tek tuş ile twrp sahip olabilirsiniz. Daha sonrası rom u flaslamak..

hmciritci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
2
Bende k20 pro var. Bende sizin gibi room yükleme konusunda tereddüt yaşıyordum. Facebook dan bir arkadaşla tanıştım. Uzaktan yardım ile room yükledi. Mıuı Global 11.0.3 yüklendi. Gayet memnunum. Yardımcı oluyor.

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Bende k20 pro var. Bende sizin gibi room yükleme konusunda tereddüt yaşıyordum. Facebook dan bir arkadaşla tanıştım. Uzaktan yardım ile room yükledi. Mıuı Global 11.0.3 yüklendi. Gayet memnunum. Yardımcı oluyor.
Benim telefonu alırken jelatin üzerinde iken k20 pro yazarken telefon bilgisinde mi9t pro global yazıyor. K20pro ya 11 gelirken mi9t pro ya daha 11 gelmedi gitti.. İkisi de aynı deniliyor mi9t pro ya neden verilmiyor anlamadım..

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dadaloglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android 9.0
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Güncelleme hala gelmedi bize Ota linki gelmedi mi hocam?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

Tek tuş yükleme aracı ile sorunsuz yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz hocam. Güncel sürümü flashlayınız.
Romun konusunda da yükleme talimatı mevcut. İşlemleri adım adım ilerleyerek uygular iseniz sorunsuz kurulum sağlayabilirsiniz.
Bu işlemler sırasında imei niz silinmez.

Üst Alt