MIUI 11 [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.1.0.QFKMIXM

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Düşman başına miui 11 bataryası :D şimdilik 10.3.3 babadır efendim.

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Fastbootn ROM geldi mi?

cihat_bayram

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cihat
Cihazım
redmi k20 pro
Konular
0
Kamera geçiş sorunu genel bir sorun bununla alakalı çalışmalar devam ediyor.
Kamera geçiş için... Sistem dilini ingilizce yapın foto çekin galeriya girin sonra sistem dilini Türkçe yapın çözülür..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kamara da foto çekip galeri bolumune geçiş yapamayanlar için... Sistem dilini ingilizce yapın sonra foto çekin galeriya geçin... Tekrardan sistem dilini Türkçe yapabilirsiniz ve galeri bolumune geçiş sağlanır inşallah...

S

Silinen üye 107783

Guest
Kamera geçiş için... Sistem dilini ingilizce yapın foto çekin galeriya girin sonra sistem dilini Türkçe yapın çözülür..

Kamara da foto çekip galeri bolumune geçiş yapamayanlar için... Sistem dilini ingilizce yapın sonra foto çekin galeriya geçin... Tekrardan sistem dilini Türkçe yapabilirsiniz ve galeri bolumune geçiş sağlanır inşallah...

İngilizceyken sorun olmuyor ama tekrar Türkçe yapınca yine aynı sorun tekrarlıyor. Maalesef bende işe yaramadı.

cihat_bayram

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cihat
Cihazım
redmi k20 pro
Konular
0
İngilizceyken sorun olmuyor ama tekrar Türkçe yapınca yine aynı sorun tekrarlıyor. Maalesef bende işe yaramadı.
Ben öyle denedim oldu.. önce ingilizce sistem dilini yapıp... Foto çektim galeriya girdim bir üç dk bekledim.. sonra Türkçe yapıp foto çektim galeriya geçiş yaptım...

Ben öyle denedim oldu.. önce ingilizce sistem dilini yapıp... Foto çektim galeriya girdim bir üç dk bekledim.. sonra Türkçe yapıp foto çektim galeriya geçiş yaptım...
Şimdi bende de aynısını yaptı... Bir süre alıyor sonra tekrar eski şekline dönüyor... Demek ki sürekli ingilizce olmalidir... Kusura bakmayın özür dilerim hatalı bilgi verdiğim için... Sürekli ingilizce olmalidir....

Üst Alt