Recovery [Android Q - Pie][UNOFFICIAL]PitchBlack Recovery Mİ 8 SE Fastboot Yükleme

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Twrp yedegi değil hocam bu. Migrate program yedeği. Zıp haline getiriyor uygulamaları. Twrpden yükleniyor. Fakat bu pitchblack de çalışmadı. Belirteyim dedim.
Siz nasıl bir yedekleme yöntemi kullanıyorsunuz bunu önermiyorsaniz?

rar uygulaması ile sadece dosya yedeği alıyorum ben sonra geri yüklüyorum o kadar ,

hanefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanefi
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
merhaba bu işlere çok yabancıyım.
bu twrp yi kurduktan sonra istediğim her romu kurabilir miyim? (tek isteğim miui11 stabil yüklemek)
diğer normal twrp çok karışık geldi bana. yok şu sürüm olursa şu twrp lazım ama roma göre twrp var rom kurduktan sonra başka twrp yüklemek var falan karıştı.
Pitchblack kurduktan sonra birdaha twrp adına birşey yapmama gerek var mı yoksa roma odaklanabilir miyim?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
merhaba bu işlere çok yabancıyım.
bu twrp yi kurduktan sonra istediğim her romu kurabilir miyim? (tek isteğim miui11 stabil yüklemek)
diğer normal twrp çok karışık geldi bana. yok şu sürüm olursa şu twrp lazım ama roma göre twrp var rom kurduktan sonra başka twrp yüklemek var falan karıştı.
Pitchblack kurduktan sonra birdaha twrp adına birşey yapmama gerek var mı yoksa roma odaklanabilir miyim?

Buda aslında tool tüm twrp ler topladım ben açıklamada hangi romda hangisini yüklemen gerekli olduğu yazıyor ,

Ancak şuan herhangi bir twrp var ise yüklü ve stabil romdaysanız 11.0.3 miui 11 kurabilirsiniz , twrp daha sonrada kura bilirsiniz twrp den çıkmadan güncelleye bilirsiniz de

hanefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanefi
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Buda aslında tool tüm twrp ler topladım ben açıklamada hangi romda hangisini yüklemen gerekli olduğu yazıyor ,

Ancak şuan herhangi bir twrp var ise yüklü ve stabil romdaysanız 11.0.3 miui 11 kurabilirsiniz , twrp daha sonrada kura bilirsiniz twrp den çıkmadan güncelleye bilirsiniz de
Hocam şu anki durumum bu 8 ay önce aldım telefonu ve hiç ellemedim. Oldukça eski sürümdeyim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu an 3.2.3- 0810 twrp var

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam şu anki durumum bu 8 ay önce aldım telefonu ve hiç ellemedim. Oldukça eski sürümdeyim.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu an 3.2.3- 0810 twrp var

Bu konuda ki twrp eski romlar da çalışmadığından ,

En güncel 11.0.3 indirin , verdiğim konudan rom ve twrp tool indirin

1227 versiyonu (recover1227.img dosyası ) ve romla beraber telefona kopyalayın ,

Konuda video var o videodaki gibi romu kurun sonra çıkmadan gene instal kısmından install image seçip twrp dosyasını seçin , recovery kısmını seçip yükleyin bu kadar ,

Wipe yapmayın güncelleme yapacağınız için gerek yoktur.

Güncel olarak hem rom hem twrp açılacaktır.Bu anlattıklarım konudada var okuya bilirsiniz ,

Son düzenleme:

hanefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanefi
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Bu konuda ki twrp eski romlar da çalışmadığından ,

En güncel 11.0.3 indirin , verdiğim konudan rom ve twrp tool indirin

1227 versiyonu (recover1227.img dosyası ) ve romla beraber telefona kopyalayın ,

Konuda video var o videodaki gibi romu kurun sonra çıkmadan gene instal kısmından install image seçip twrp dosyasını seçin , recovery kısmını seçip yükleyin bu kadar ,

Wipe yapmayın güncelleme yapacağınız için gerek yoktur.

Güncel olarak hem rom hem twrp açılacaktır.Bu anlattıklarım konudada var okuya bilirsiniz ,

Çok teşekkür ederim.
Romu ve twrp dosyasını telefona atıyorum
Önce rom yüklemesi yapıyorum, hiç çıkmadan twrp güncellemesi yapıyorum ve yeniden başlatıyorum doğru mu anladım?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Çok teşekkür ederim.
Romu ve twrp dosyasını telefona atıyorum
Önce rom yüklemesi yapıyorum, hiç çıkmadan twrp güncellemesi yapıyorum ve yeniden başlatıyorum doğru mu anladım?

evet o kadar =)

hanefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanefi
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Hocam son sorum :) sıfırdan kurulum yapmak hangi sıra ile yapmam lazım? Yada ne yapmam lazım. İlk konuları okudum ama yorumlarda telefon mi yazısında kaldı fast boot a attı gibi sorunları gördüğüm için çekiniyorum ondan soruyorum

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam son sorum :) sıfırdan kurulum yapmak hangi sıra ile yapmam lazım? Yada ne yapmam lazım. İlk konuları okudum ama yorumlarda telefon mi yazısında kaldı fast boot a attı gibi sorunları gördüğüm için çekiniyorum ondan soruyorum

sıfırdan kurmanıza gerek yok kurdukdan sonra sıfırlama yaparsanız daha iyi , mi yazısında kalmazsınız hem twrp olarak 3.3.0. 0423 olan versiyonu kurun ,

hanefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanefi
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
sıfırdan kurmanıza gerek yok kurdukdan sonra sıfırlama yaparsanız daha iyi , mi yazısında kalmazsınız hem twrp olarak 3.3.0. 0423 olan versiyonu kurun ,
teşekkür ederim hocam, videoyu izledim baya açıklayıcı olmuş. sıfırlamayı bilmiyorum rom silinir uğraşırım diye sıfırdan kurayım demiştim ama videodaki gibi önce twrp güncelleme yapacağım, twrp de iken pc nin telefonu gördüğünü bilmiyordum. romu telefona atıp kurulum yaparım. veya sizin dediğiniz gibi yaparım. Hani sıfır kurulum her zaman daha iyidir derlerya ondan. ilginiz için tekrar teşekkür ederim.

Üst Alt