Rom [Android Q] MiuiMix 20.4.9 Special Edition {Mi 9T Pro - K20 Pro}

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
candy nin ne gibi avantajı var

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam telefon daha az ısınıyor. Çekirdek sürümü daha güncel vb.
Ben kernel ve gpu&vulkan driver modülü ile kullanıyorum. Gayet iyi m

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10

Redmi K20 Pro / Mi9T Pro MiuiMiX
Special Edition [ Weekly]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MiuiMiX Rom, EU romdan optimize edilerek daha pürüzsüz daha yumuşak ve daha iyi bir batarya ömrüne sahip Xiaomi.Eu tabanlı yeni bir özel rom.Özellik olarak Eu romla aynı fakat biraz daha sadeleştirilmiş hali.

Değişiklikler

Desteği
Candy kernel
Geliştirilmiş Pil

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, Custom Recovery (TWRP Recovery ya da Orange Fox) yüklü ve USB Hata ayıklama açık olmalı...

Kurulum
[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]

* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız '' Dalvik / Art Cache - Cache - Vendor - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz Wipe -Format Data / yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız MiuiMix Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Wipe cache/Dalvik yapın ve Reboot-System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.Sabırlı olup bekleyiniz.

İndirme Bağlantısı :

Bilgilendirme
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
***Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni haberdar etmeniz yeterli​
Selam bir şey sormak istiyorum, genelde en aktif forum kullanıcılarından ve ROM tavsiyesi veren üyelerdensiniz.
Miui 12 ile gelen hangi romu kursam persist image oluşturuyor recovery yazılımları(twrp,orangefox) ,bunu bir tek ben mi fark ettim forumda bir yerlerde konuşuldu mu?
Teşekkürler..

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Selam bir şey sormak istiyorum, genelde en aktif forum kullanıcılarından ve ROM tavsiyesi veren üyelerdensiniz.
Miui 12 ile gelen hangi romu kursam persist image oluşturuyor recovery yazılımları(twrp,orangefox) ,bunu bir tek ben mi fark ettim forumda bir yerlerde konuşuldu mu?
Teşekkürler..
Evet hocam. Miui 12 romlar persist yedeği alıyor. Her hangi bir uyumsuzluk olursa diye kurmadan önce.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Uzun bir aradan sonra, bu eski cihazımı bir nebzede olsa canlandırmak için bu romu 1 hafta boyunca kullandım.
Yorumlarıma gelecek olursam, yeni çıkan romların hiçbirisinde ve aosp romlarda bu akıcılık - stabillik yok.
Umarım daha güncel miui sürümlerinde de bu tarz bir rom görebiliriz.

Üst Alt