Rehber Android Pie Pil Optimizasyonu

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Hocam pardon dikkatli bakmamisim sizin sürümünüz oreo,bu pie için geçerli

naama

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
mi8
Konular
1
Hocam dediğiniz yerde bol miktarda uygulama var sistem uygulamaları sanırım bunların hepsini mi optimize ediyoruz o kısmı anlamadım

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Hocam dediğiniz yerde bol miktarda uygulama var sistem uygulamaları sanırım bunların hepsini mi optimize ediyoruz o kısmı anlamadım
Hayır hocam, sistem dosyalarına karışmayin sorun çıkarabilir sadece telefonunuzda yüklediğiniz uygulamalari optimize ediniz.

N U A N S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
7
Evet kesinlikle hard reset attiktn sonra şarjcok daha iyi gitmeye başladı. Bunu keske her güncelleme sonrası insanlara yapmaları gerektiğini söyleseler. Yaklaşık 3bck saat pubg whwts app Instagram YouTube mobil veri de ayrıca wifi açık şekilde 6 saat ekran süresi aldım.harlld resetten sonra. Ama telefon beklemede iken 6 saatte %5 şarj yiyor hala. Sabah kalktığımda %95 de buluyorum yani.

Üstad mi a2 lite kullanıcısıyım güncellemeden sonra fabrika ayarlarına sıfırladım sadece yetmez mi acaba? hard reset atmakta da bi bilgim yok yardımcı olur musun?

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Üstad mi a2 lite kullanıcısıyım güncellemeden sonra fabrika ayarlarına sıfırladım sadece yetmez mi acaba? hard reset atmakta da bi bilgim yok yardımcı olur musun?
Hard reset atmak istiyorsanız telefonun güç tuşu ve ses açma tuşu ile basılı tutarak açın. Karşınıza gelen menüden wipe data all seçeneğini seçin. Telefon yeniden başlayacak ve bütün uygulamalari kuracaktır. Bütün verileriniz silinecektir haberiniz olsun.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Hocam fabrika ayarı ile hard reset farklı olur hard resette daha iyi sonuçlar alırsınız.

Üst Alt