Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Bu 9 pie güncellemesinden a2 lite kullanıcısı olarak ınanılmaz rahatsızım bir çok kullanıcı da rahatsız sorum şu bu şikayeti biz nereye bildiricez arkadaşlar. Ya geri çeksinler bu versiyonu ya da düzeltme yayınlasınlar. Baştan aşağı gerilemiş versiyon atılmış bildiğin. Memnun olanlara daha keyifli kullanımlar diliyoruz ama bi çaresi bulunmalı bizde mahçup bırakılmamalıyız
    Herkese tekrar merhaba. 9 pie güncellemesinden memnun değilim bir önceki sürümüne dönebilme ihtimalim var mı acaba?
    Herkese merhaba! Mi a2 lite model cihazıma 9 pie güncellemesi geldi. Fakat henüz güncelleme yapmadım şu anda bi önceki versiyon kullanmaktayım. Sorum şu 9 pie de memnun kalmadığınız bir durum var mı? Artı ve eksiler neler? Teşekkürler!
    N U A N S
    N U A N S
    Bazı kullanıcılar 9 pie güncellemesinden sonra parmak izinin eskisine kıyasen bir tık daha geç algılanıp açıldığını söylüyor ne düşünüyorsunuz? Ayrıca küçük bi değinir misiniz neler değişti?
    oguzhanbykl818
    oguzhanbykl818
    Parmak izi sorunu geliştirici seçeneklerden animasyon ölçeklerini 0.5 yaparak gözle görülür bir fark elde edebilirsiniz. Veya tamamen kapatarak fişek oluyor telefon hızına menüde falan yetişemiyorsunuz
    Y
    ylmzemre
    @oguzhanbykl1818 bende de biraz yavaşlama vardı dediğini uyguladım yok yararlı oldu teşekkürler bilgi için .
    Xiaomi mi a2 lite kullanıcısıyım 4.5G uyumlu olduğunu epey sitesinden görmüştüm ama şu anda 4G kullandırıyor cihaz. Bilen biri cevaplayabilir mi, 4.5G nasıl yükseltebilirim?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt