Rom [Android One] [Android 10] - EEA Avrupa Kararlı 11.0.2.0 OTA Rom ve Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Sorun 7Zip kaynaklıymış 2-3 kere çıkarmama rağmen düzelmemişti. Winrar yükleyip sorunu çözdüm aynı hatayla karşılaşan olursa yorum yardımcı olabilir.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam hayırlı olsun.

wquzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami GÜVEN
Cihazım
xiaomi Mi a3
Meslek
emekli
Konular
3
arkadaşlar telefonuma mıuı 12 kurarken aktif slot a yapıp kurdum şimdi bu stok romu miflash tool ile kurarken aktif slotu yine a yapmalımıyım sormamın sebebi daha önce mıuı 12 kurarken cihazım kitlenmişti miflash tool ile bu romu kurdum sonra kontrol ettim aktif slot b idi.

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
arkadaşlar telefonuma mıuı 12 kurarken aktif slot a yapıp kurdum şimdi bu stok romu miflash tool ile kurarken aktif slotu yine a yapmalımıyım sormamın sebebi daha önce mıuı 12 kurarken cihazım kitlenmişti miflash tool ile bu romu kurdum sonra kontrol ettim aktif slot b idi.
Aynen slotu tekrar a yapmam lazım

MI A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Uzun bir Custom ROM macerasından sonra Mi Flash Tool ile yüklediğim Stock Android 9 V10.3.17 sürümünden OTA yoluyla direkt Android 10 V11.0.3 sürümüne geçmiş bulunuyorum. Sıcağı sıcağına Android 9 ile karşılaştırdığımda Android 10'u akıcılık ve tabi ki gece modu bakımından daha başarılı buldum. Ayrıca ayarlar menüsündeki "çakılı" öneriler artık yok. Daha önce stok haliyle Global Android 9'dan -her nasılsa- EEA Android 10'a geçtiğinde orada öneriler vardı ve V11.0.3 sürümüne geçtiğinde bile gitmemişti. Şu anda o öneriler yok ve umarım gelmez. Son sürüm EEA Android 9'dan son sürüm EEA Android 10'a OTA yoluyla geçmek miydi bu sorunu çözüme kavuşturan? Kimseye benim gibi Android 9'a dönüp OTA ile 10'a geçmesini önermeyeceğim ama Mi Flash Tool ile temiz kurulum yapmanın bazı kronik sorunları çözebileceğine inanmaya başladım bu tecrübeden sonra. İleride Android 10'da bir sorun yaşarsam Mi Flash Tool ile "tertemiz" kurulum yapmayı düşünebilirim. :)

Üst Alt