Rehber Android Nasıl Root Yapılır? [Kingo Root Anlatım]

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
O benim hocam çözemedim :)

Evet Konuyu Bulunca Farkettim. İngilizce Foruma Baktınız Mı Hocam ??
Bakın Burda Bi Anlatım Var. Lollipop Sürümü İçin :

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Evet Konuyu Bulunca Farkettim. İngilizce Foruma Baktınız Mı Hocam ??
Bakın Burda Bi Anlatım Var. Lollipop Sürümü İçin :

Burdada TWRP İle Anlatımı Var :

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
Burdada TWRP İle Anlatımı Var :
Hocam dediğim gibi işte proğramı nasıl kullancam onu bilmiyorum proğram üzerinden neler yapmalıyım onunla ilgili bir bilgi paylaşmamış burada.Sanırım bu anlatım bu proğramı daha önce kullanabilenler için :)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Hocam dediğim gibi işte proğramı nasıl kullancam onu bilmiyorum proğram üzerinden neler yapmalıyım onunla ilgili bir bilgi paylaşmamış burada.Sanırım bu anlatım bu proğramı daha önce kullanabilenler için :)

Bu Adreste Gösterildiği Gibi Romu Kurup, Araçlar Uygulamasından Root İzinlerini Ayarladınız Mı? Yada Hiç Denediniz Mi??

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
Bu Adreste Gösterildiği Gibi Romu Kurup, Araçlar Uygulamasından Root İzinlerini Ayarladınız Mı? Yada Hiç Denediniz Mi??
Aynen hocam denedim burdaki root acces kısmı root değil developer ile alakalı bir kısım özellikleri açıyor sadece ve tamamını değil.Burdan root izinleride istediğim proğrama veremiyorum kendisi bir takım proğram seçiyor ordan seçebiliyorum şuanda bu kurulu üzerine leo 5.8 kurmak istedim yine aynı hatayı verdi istediğim bir room kuramıyorum.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Aynen hocam denedim burdaki root acces kısmı root değil developer ile alakalı bir kısım özellikleri açıyor sadece ve tamamını değil.Burdan root izinleride istediğim proğrama veremiyorum kendisi bir takım proğram seçiyor ordan seçebiliyorum şuanda bu kurulu üzerine leo 5.8 kurmak istedim yine aynı hatayı verdi istediğim bir room kuramıyorum.

Başka Anlatımda Yok Zaten. Senin Gibi Bir Kaç Kişide Yazmış, Ama Adam Akıllı Yardım Alamamışlar. Birisi Çıkacakda Keyfi İsterse Yazacak..Yani Bekelemen ve İngilizce Siteyi Takip Etmelisin. ;)

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
Başka Anlatımda Yok Zaten. Senin Gibi Bir Kaç Kişide Yazmış, Ama Adam Akıllı Yardım Alamamışlar. Birisi Çıkacakda Keyfi İsterse Yazacak..Yani Bekelemen ve İngilizce Siteyi Takip Etmelisin. ;)
Aynen hocam katılıyorum birde note pro piyasada yeni olduğu için anlatım bulamıyorum.Şuan senin anlatığın konu gibi bir açıklama arıyorum bulamadım.Anlatım güzel o yüzden direk kurmak istedim desteklemedi şansıma :) bu sitede bulamazsam bu anlatımı başka bir sitede de bulacağımı açıkcası zannetmiyorum sanırım bulamayacağım:).Yorumların için teşekkürler vakit alıysam affola.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Aynen hocam katılıyorum birde note pro piyasada yeni olduğu için anlatım bulamıyorum.Şuan senin anlatığın konu gibi bir açıklama arıyorum bulamadım.Anlatım güzel o yüzden direk kurmak istedim desteklemedi şansıma :) bu sitede bulamazsam bu anlatımı başka bir sitede de bulacağımı açıkcası zannetmiyorum sanırım bulamayacağım:).Yorumların için teşekkürler vakit alıysam affola.

DiğerTaraftan Devam Edelim.;)

Üst Alt