Uygulama android auto telefon ekranı yansıtma ve video izleme(root gerektirir)

• Konbuyu başlatan may
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 31
  • Görüntüleme 13K

memleketim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketenlim
Cihazım
Mi note3
Konular
3
Patchlerken herhangi bir sorun yaşamadım, telefon patchlerdan sonra restart etti. Ayrıca carstream da ise herhangi bir sorun yok, YouTube sorunsuz açılıyor.
Biraz uzun sürüyor yansıması bir telefonda bildirim çıkıyor ekran kaydedilsin mi diye ona da evet demeniz gerekiyor
Merhaba
carstream ve aamirror ü patchlerken sorun yaşadınız mı? Telefon patch sonrası restart istedi mi?
İşlemlerde sıkıntı yok ise, şöyle bir durumla karşılaştım paylaşayım,
Aamiroru veya carstream i tıkladığınızda aracın sistemi aslında ilk başta müzik uygulaması gibi algılayıp ekranı değiştiriyor, hemen akabinde telefonu çıkarmadan yenide aamirror ü veya carstream i teybinizde yeniden tıklayıp bekleyin, ben bu şekilde görüntü aldım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

AA mirror için bastığınızda telefon da magisk açık olsun çünkü önce root yetkisi sonra ise sistemsel izinler istiyor
AA mirrora bastığımda magisk açık. Rot yetkisini istedi, verdim. Sorun da burada başlıyor galiba, sistem el izinleri hiçistemiyor

AA mirror için bastığınızda telefon da magisk açık olsun çünkü önce root yetkisi sonra ise sistemsel izinler istiyor
AA mirrora bastığımda magisk açık. Rot yetkisini istedi, verdim. Sorun da burada başlıyor galiba, sistemsel izinleri hiç istemiyor

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Patchlerken herhangi bir sorun yaşamadım, telefon patchlerdan sonra restart etti. Ayrıca carstream da ise herhangi bir sorun yok, YouTube sorunsuz açılıyor.

AA mirrora bastığımda magisk açık. Rot yetkisini istedi, verdim. Sorun da burada başlıyor galiba, sistem el izinleri hiçistemiyor

AA mirrora bastığımda magisk açık. Rot yetkisini istedi, verdim. Sorun da burada başlıyor galiba, sistemsel izinleri hiç istemiyor

İzinleri uygulamaları yönet menüsünden vermeyi denermisiniz

memleketim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketenlim
Cihazım
Mi note3
Konular
3
İzinleri uygulamaları yönet menüsünden vermeyi denermisiniz
İzinleri verince yansıtma çalıştı çok teşekkür ederim. Küçük bi sorun kaldı, cepten başlattığı navigasyonunsesi teypten gelmiyor,

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
İzinleri verince yansıtma çalıştı çok teşekkür ederim. Küçük bi sorun kaldı, cepten başlattığı navigasyonunsesi teypten gelmiyor,
AA mirror için audio settings deki ayarı acarmisiniz

memleketim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketenlim
Cihazım
Mi note3
Konular
3
AA mirror için audio settings deki ayarı acarmisiniz
Bahsettiğiniz ayarı açtım ama değişmedi. Ses cep telefonundan geliyor. Teypin ses açma tuşuda aktif olmuyor, yani ses açma/kapama çelışmıyor

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Bahsettiğiniz ayarı açtım ama değişmedi. Ses cep telefonundan geliyor. Teypin ses açma tuşuda aktif olmuyor, yani ses açma/kapama çelışmıyor
Başka navigasyonun programı deneseniz

yafess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YAFES
Cihazım
Xiaomi Mi A2 64
Meslek
SOLİDWORKS TASARIM
Konular
58
aa phenotype patcher sürekli olarak duruyor hatası veriyor

Welat.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Velat bindak
Cihazım
Samsung s8 plus
Uğur mumcu mah. No merhaba 45 sultangazi istanbul
Konular
0
Merhaba, cihaz rootlu tüm işlemleri harfiyen yaptım, izinler dahil, araç ekranından carstreamı sıkıntı olmadan rahatlıkla açıp izliyebiliyorum ama aamirror a tıkladığımda araç siyah ekranda kalıyor, baya beklememe ve bir çok kez aç kapa yapmama rağmen değişen bir şey olmadı, sorun neyden olabilir acaba, aamirror dışında yansıtma yapan başka uygulama yokmu acaba .
aa launcher vardı onda da telefondaki uygulamalara ulaşabiliyorum araç ekranından ama herhangi bir uygulamaya tıkladığımda hiç bir tepki vermiyor telefonun ekranından açılıyor sadece.

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Önce magisk açın sonra arabayı teli bağlayın. Aa mirror açın. Magisk yetki isteyecek ona izin verin

worm32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Mirror da sikinti yok ama carstream acilmadi beklediysem de acilmadi.her turlu varyasyonu denedim yani biseyi eksik yapma ihtimalim yok :) ama nafile, bilgisi olan varmi bu konuda

Üst Alt