Uygulama android auto telefon ekranı yansıtma ve video izleme(root gerektirir)

• Konbuyu başlatan may
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 31
  • Görüntüleme 13K

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Android auto uygulamasında normalde google ın engellemesi nedeniyle telefon ekranını yansıtamıyoruz ve video izleyemiyoruz.Ancak telelefonumuz rootlu ise çözümü var.
Öncelikli olarak apkmirror dan android auto uygulamasını yükledikten sonra

1- Telefonunuzdaki Android Auto'yu açın, Menü'den Hakkında'ya girin, "Android Auto Hakkında" yazısına 10 kere hızlıca tıklayarak Geliştirici Moduna geçiş yapın.

2- Ekranın sağ üstündeki ÜÇ NOKTA'ya tıklayıp Geliştirici Ayarları'na girin, En alttaki Bilinmeyen Kaynaklar'ı işaretleyin.
(Ek olarak aracın farları yandığında ekran temasının siyaha dönmesinden rahatsız olan varsa, bu menüden Gündüz/Gece seçeneğini uygun ayara getirebilir.)

sonrasında carstream ,aa mirror ve aa pheonotype programlarını kurmamız gerekiyor.

programları kurduktan sonra ekli videoki aa phenotype ile programları patchliyoruz sonrasında telefon ekranını yansıtıp kullanam imkanına sahip oluyoruz.

uygulama videosu:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
carstream video
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

NOT: alıntıdır.Telefonunuza başına gelebilecek bir sorun olabilir.Lütfen araç kullanırken video izleme vb. ye dikkat edin.<sürüş güvenliğinin tehlikye atılmaması için google tarafından 3.parti uygulamalar engellenmiştir.

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
wifi ile tv'ye de yansıtabiliyor muyuz ?

EthniquePunch

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
MI MIX
Konular
1
İyi günler.
Bu yöntem ile video oynatmayı hallettim ama video 10 sn sonra takılıp donuyor ve android auto kapanıyor.Telefon ile ilgili sanırım ama çözemedim bir türlü.

memleketim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketenlim
Cihazım
Mi note3
Konular
3
Denilenleri harfiyyen yaptım. Teyp ekranından AA mirror a girdiğimde telefondaki uygulamaları görüyorum. Ama çalıştırmak istediğimde teyp ekranında siyah ekran çıkıyor ve telefonda da uygulama başlamıyor. Bu aşamadan sonra yansıma yapamadım. (mi note 3)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Denilenleri harfiyyen yaptım. Teyp ekranından AA mirror a girdiğimde telefondaki uygulamaları görüyorum. Ama çalıştırmak istediğimde teyp ekranında siyah ekran çıkıyor ve telefonda da uygulama başlamıyor. Bu aşamadan sonra yansıma yapamadım. (mi note 3)
Biraz uzun sürüyor yansıması bir telefonda bildirim çıkıyor ekran kaydedilsin mi diye ona da evet demeniz gerekiyor

memleketim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketenlim
Cihazım
Mi note3
Konular
3
ilginize teşekkür ederim. Çok bekledimama açılmıyor. Eksiğim şu: uygulamaları kurduktan sonra Android autoyu çalıştırıp teypten AA mirroru çalıştırdığımda maalesef videoda anlatılan yetkileri sormuyor. İkinci videonun 6.17 sn deki istekler çıkmayıp direk ekran açılıyor ve telefon yansımıyor maalesef.

goldenmoon

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
mi mix 3 & mi 9
Konular
6
Merhaba
carstream ve aamirror ü patchlerken sorun yaşadınız mı? Telefon patch sonrası restart istedi mi?
İşlemlerde sıkıntı yok ise, şöyle bir durumla karşılaştım paylaşayım,
Aamiroru veya carstream i tıkladığınızda aracın sistemi aslında ilk başta müzik uygulaması gibi algılayıp ekranı değiştiriyor, hemen akabinde telefonu çıkarmadan yenide aamirror ü veya carstream i teybinizde yeniden tıklayıp bekleyin, ben bu şekilde görüntü aldım.

Son düzenleme:

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
AA mirror için bastığınızda telefon da magisk açık olsun çünkü önce root yetkisi sonra ise sistemsel izinler istiyor

Üst Alt