Uygulama android auto telefon ekranı yansıtma ve video izleme(root gerektirir)

• Konbuyu başlatan may
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 31
  • Görüntüleme 13K

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Merhaba Bugün eu rom güncellemesiyle magisk üzerinden yeniden root yetkisi oluşturdum. Sonra uygulamalsrı video da anlatıldığı gibi yükledim Patc işlemlerinde vs hiç sorun çıkmadı. Araca geçtim. Telefonu bağladığımda hiçbir farklılık olmadı. Araç ekranına auto başlatılsın mı uyarısı geldi. Telefona ise usb bağladığında çıkan standart bildirimler geldi. Velhasıl bir değişiklik olmadı. Neyi yanlış yaptığını anlayamadım. Bu arada Android auto nun sın sürümünü de bulup yükledim. Yorumlarınızı bekliyorum
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

terrymore941

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GİRİŞ
Cihazım
NOTE2
Konular
0
Android auto uygulamasında normalde google ın engellemesi nedeniyle telefon ekranını yansıtamıyoruz ve video izleyemiyoruz.Ancak telelefonumuz rootlu ise çözümü var.
Öncelikli olarak apkmirror dan android auto uygulamasını yükledikten sonra

1- Telefonunuzdaki Android Auto'yu açın, Menü'den Hakkında'ya girin, "Android Auto Hakkında" yazısına 10 kere hızlıca tıklayarak Geliştirici Moduna geçiş yapın.

2- Ekranın sağ üstündeki ÜÇ NOKTA'ya tıklayıp Geliştirici Ayarları'na girin, En alttaki Bilinmeyen Kaynaklar'ı işaretleyin.
(Ek olarak aracın farları yandığında ekran temasının siyaha dönmesinden rahatsız olan varsa, bu menüden Gündüz/Gece seçeneğini uygun ayara getirebilir.)

sonrasında carstream ,aa mirror ve aa pheonotype programlarını kurmamız gerekiyor.

programları kurduktan sonra ekli videoki aa phenotype ile programları patchliyoruz sonrasında telefon ekranını yansıtıp kullanam imkanına sahip oluyoruz.

uygulama videosu:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
carstream video
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

NOT: alıntıdır.Telefonunuza başına gelebilecek bir sorun olabilir.Lütfen araç kullanırken video izleme vb. ye dikkat edin.<sürüş güvenliğinin tehlikye atılmaması için google tarafından 3.parti uygulamalar engellenmiştir.

Üst Alt