MIUI 11 [Android 9] Redmi Note 5/Pro MIUI 11- Global Stabil - V11.0.2.0 PEIMIXM

Hadrics

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 9
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Şuanda bu versiyonu yükleyebiliyor muyuz şimdi?

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Denedim hâlâ beta kullanıcısı vs. diyor

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SK7TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Poco F5
Konular
4
Bende kararlı güncelleme bir iki gün önce göründü akşam yüklerim dedim eve geldiğimde wifi ye bağlanıp indireyim dedim güncelleme göründü ama yüklemedi ve sonra kayboldu şu an uygun güncelleme yok diyor.

Son düzenleme:

Stark1r

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerim Çağlar
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Bana Ota yolundan MIUI 11.0.3 geldi. (Redmi note 5)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
2 gün önce sabah bu cihazlara rastgele olarak global stable 11.0.3.0 versiyonu gönderilmeye başlandı. Kime daha önce geleceği belli değil. Henüz gelmeyen veya geldikten sonra kaybolanlar şunu yüklesin:

Ayrıca Redmi Note 5 pro forumunda sabitlenmiş olan konuda mevcut:

Ben sorunsuz yükledim. Beta hesabıyla alakalı hata vermedi bu kez. Daha önce Miui 11 ve Android 9 güncellemesi sonrasında görülen pilin daha hızlı tükenmesi sorunları sebebiyle, güncellemeden hemen sonra sıfırlama yaptım. Şu an hiçbir sıkıntı yok.

SK7TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Poco F5
Konular
4
Bende göründü sonra kayboldu şu an birşey yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-17-12-19-26-105_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-11-17-12-19-26-105_com.android.updater.png
    249,9 KB · Görüntüleme: 4

SK7TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Poco F5
Konular
4
Ota yolu ile ne zaman gelecek?

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
OTA yoluyla dağıtım başlayalı en az 3 gün oldu. Güncelleyici uygulamasının size bildirim vermesini beklemenize gerek yok. Resmi sunucu üzerinden indirip elle yükleyebilirsiniz. Beta kayıtlı hesap istemiyor artık. Buyrun,

Ben sorunsuz bir şekilde kullanıyorum 3 gündür. Başka bir başlıkta da verildi. Size ne zaman göndereceklerini sormanın bir anlamı yok. Kimse bilemez. Rastgele sıra ile gelir. Üstelik zamanında yüklenmezse birkaç saat içinde geri çekilme olasılığı yüksek. Bu hep böyleydi.

brkytpl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi note 5
Konular
1
OTA yoluyla dağıtım başlayalı en az 3 gün oldu. Güncelleyici uygulamasının size bildirim vermesini beklemenize gerek yok. Resmi sunucu üzerinden indirip elle yükleyebilirsiniz. Beta kayıtlı hesap istemiyor artık. Buyrun,

Ben sorunsuz bir şekilde kullanıyorum 3 gündür. Başka bir başlıkta da verildi. Size ne zaman göndereceklerini sormanın bir anlamı yok. Kimse bilemez. Rastgele sıra ile gelir. Üstelik zamanında yüklenmezse birkaç saat içinde geri çekilme olasılığı yüksek. Bu hep böyleydi.
Tamamda 1.7 gb normalde 400 600 mb arası değil mi bunu yüklersem sıfırlamam falan gerekli galiba

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Tamamda 1.7 gb normalde 400 600 mb arası değil mi bunu yüklersem sıfırlamam falan gerekli galiba

Bu güncellemenin o kadar küçük boyutla OTA'dan geleceğini sanmıyorum. Zaten mesele o değil. Recovery rom bu. Sistemin tamamı içinde var. En güzel tarafı da veri kaybı yok. Çünkü Mi flash veya twrp kullanmadan, ota'dan gelen dosyayı yükleyen günceleyici uygulaması üzerinden yükleyeceksiniz. Ardından da sıfırlama/format işlemine gerek yok. Ota'dan gelenler hariç 3 kez bu şekilde yükledim şimdiye kadar.

Zaten üzerinden epey zaman geçti. Biraz daha beklerseniz size de gönderirler. Herkese geldi bize niye gelmedi diye merakta iseniz cevabı burada yatıyor. Çoğu kişi ya verilerinin yedeğini alıp twrp ile yükledi ya da güncelleyici üzerinden bu dosyayı gösterip ota yöntemiyle birebir aynı şekilde yüklediler. Kaldı ki bunları verirken de sanırım beta programına kayıtlı olanlara torpil geçilmiş. Bu başlıktaki romu onlar yükleyebiliyor. Benim yukarıda verdiğim linktekini herkes yükleyebiliyor.

Üst Alt