MIUI 11 [Android 9] Redmi Note 5/Pro MIUI 11- Global Stabil - V11.0.2.0 PEIMIXM

Poisonitas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Xiaomi.eu betadayım buna geçmek için herşeyi silmemmi gerekli yoksa direk üstüne yükleme yapabilirmiyim

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Miui 11 eu.beta mı yoksa bu rom mu daha iyidir? Tavsiyesi olan var mı?

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Aynı romu Miui Updates isimli Telegram grubunda da vermişler. Orada da Global Stable denilmiş. Fakat Musti34 gibi ben de doğrulanamıyor hatası (İngilizce olarak "ROM beta test aşamasında, beta izni olan bir Xiaomi hesabı ile kaydolduğunuza emin olun.") aldım. Cihazı aldığımdan beri TWRP veya pc üzerinden birşey kurmadım. Bootloader kilidine dokunmadım. Böyle de devam edeceğim. Belli ki Global Beta rom bu. Ben daha önceki gibi zamanı geldiğinde OTA veya yerelden recovery zip dosyası ile yükleyeceğim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
guncelleme paketini seçtim bu hatayı verdi cihaz rootsuz nedendir acaba?

drockefeller

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
david
Cihazım
redmi note5 pro
Konular
0
merhaba ben bu romu telefonuma kurdum.cihaz güncelle kısmından yeniliklere basınca.güncelleme kayıtlarına erişiminiz yok uyarısı ile karşılaşıyorum bunu nasıl çözebilirim

Hadrics

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 9
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Başlıkts Note 5 / Pro yazıyor yani note 5 içinde kullanılabilir mi?

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Başlıkts Note 5 / Pro yazıyor yani note 5 içinde kullanılabilir mi?

Redmi'nin bu modelinin isimlendirilmesi ile alakalı kafa karıştırıcı bir durum var. Bazı ülkelerde, bilhassa Hindistan'da farklı isim verilmiş.

Bizim Redmi 5 plus dediğimiz orada Redmi Note 5
Bizim Redmi Note 5 dediğimiz orada Redmi Note 5 Pro olarak geçiyor. Yani bu rom bizim bildiğimiz Redmi Note 5 romu. Tam olarak emin olmak için "Ayarlar > Telefon hakkında > MIUI sürümü" kısmını kontrol edin. Oradaki versiyon numarası yanında tam olarak PEIMIXM kodunu görüyorsanız uyumludur anlamına gelir. Zaten "Güncelleyici" uygulaması bu dosyayı kontrolden geçiriyor. Fakat bu romda farklı bir sıkıntı var. Henüz hiçbir Redmi Note 5 Global Stable kullanıcısına OTA üzerinden MIUI 11 verilmedi. Burada da verilen Global Stable diye geçse de yüklemeye çalışıldığında beta izni olan Xiaomi hesabı ile giriş yapılması gerektiğini söylüyor. Ancak twrp ile sorunsuz yüklenebiliyormuş.

Benim anladığımın özeti bu. Yanlışım varsa düzeltin.

Bize ne zaman kendi elleriyle gönderirlerse o zaman yükleyeceğim. Sonra tekrar uğraşmak istemiyorum. Zaten yükledikten hemen sonra sıfırlama yapacağım. Böyle köklü bir güncelleme geldiğinde hemen herkes pil konusunda şikayetçi oluyor. Bana Android 9 ve MIUI 10 geldiğinde de öyle olmuştu. Sıfırlama sonrası düzeliyor.

Hadrics

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 9
Meslek
Öğrenci
Konular