Rom [Android 9]Mi 8 Lite - MIUI 10 v9.2.15 Global Beta Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bundan sonraki Global Beta herkese açık son sürüm ve bir önceki sürüm konuları yoruma açık olacak olup, öncesinde açılan konular yoruma kapatılacaktır.
Örneğin, bugün yayımlanan herkese açık Global Beta v9.2.15 ve bir önceki v9.1.24 versiyona sahip konular yoruma açık olacak olup, v9.1.24 versiyonundan önce açılan konular ise yoruma kapalı olacaktır.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Guncellemeyi xiaomi sitesinden indirip, kurmaya çalıştım. Bl kilidi kapali. Acaba sorun nedir?

Birde otadan bakinca guncellene yok. Beta guncellemesini otadan direk nasil alabilirim?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Guncellemeyi xiaomi sitesinden indirip, kurmaya çalıştım. Bl kilidi kapali. Acaba sorun nedir?

Birde otadan bakinca guncellene yok. Beta guncellemesini otadan direk nasil alabilirim?
Stabil sürüme Android 9 güncellemesi gelince Beta android 9 romuna geçiş yapabilirsiniz
Global beta android 8.1 sürümüne geçiş yapıp ,otadan android 9 kurmayı deneyebilirsiniz.
Son sürüm android 8.1 global beta;

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Stabil sürüme Android 9 güncellemesi gelince Beta android 9 romuna geçiş yapabilirsiniz
Global beta android 8.1 sürümüne geçiş yapıp ,otadan android 9 kurmayı deneyebilirsiniz.
Son sürüm android 8.1 global beta;

Sorularim belki sıkabilir ama en son rom deneme islemlerini android 4.3 sürümü varken denemistim.
- Simdi tam olarak anlamadim. Normalde önce betaya geçilip sonra stabile geçilmez mi? Yoksa once 8.1 betaya geçip sonra 9 betaya mi geçiliyor? Yani betadan betaya mi sadece geçiş yapılıyor?
- android 8.1 stabil zaten yüklü, ondan direk android 9 betaya geçemez miyim? Hatada recocery güncellemesi için yanlış android sürümü fastboot modunda deneyin gibi birşeyler yazıyor. Yani xiominin kendi programıyla bl açmadan flaslasam acaba sorun olur mu?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Sorularim belki sıkabilir ama en son rom deneme islemlerini android 4.3 sürümü varken denemistim.
- Simdi tam olarak anlamadim. Normalde önce betaya geçilip sonra stabile geçilmez mi? Yoksa once 8.1 betaya geçip sonra 9 betaya mi geçiliyor? Yani betadan betaya mi sadece geçiş yapılıyor?
- android 8.1 stabil zaten yüklü, ondan direk android 9 betaya geçemez miyim? Hatada recocery güncellemesi için yanlış android sürümü fastboot modunda deneyin gibi birşeyler yazıyor. Yani xiominin kendi programıyla bl açmadan flaslasam acaba sorun olur mu?
Sizdeki stabil sürüm 8.1 olduğu için güncelleyici ile Global beta android 9 a geçiş yapılmıyor.
geçiş yapılması için stabil sürüme android 9 güncellemesi gelmesi lazım ki global beta android 9'a geçiş yapasınız
ya da sizdeki stabil sürüm android 8.1 olduğu için beta sürümünün üstte paylaştığım 8.1 sürümüne geçiş yapmayı deneyin eğer hata almazsanız , indirdiğiniz android 9 beta güncellemesini manuel olarak yüklersiniz ya da otadan gelmesini beklersiniz

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
11
Android pie nin ilk beta si mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt