Rom [Android 9]Mi 8 Lite - MIUI 10 v9.2.15 Global Beta Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Ben günün çocuğunu mobil veride geçiriyorum ve aldığım ekran süresi
android 9

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Global kararlıyada umarım iyi şekilde geçer bende globalde 7 saat alıyorum gerçi...

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Global kararlıyada umarım iyi şekilde geçer bende globalde 7 saat alıyorum gerçi...
7 saat hayal benim için ya, siz o süreleri nasil aliyorsunuz? Arkaplan etkinlikleri full kapali, pil tasarrufu modu açık, cogu uygulamayi devre disi birakmama rağmen hic bir zaman o süreleri göremedim. 5 saat anca bende. Cift hat ve poco launcher var sadece.

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
7 saat hayal benim için ya, siz o süreleri nasil aliyorsunuz? Arkaplan etkinlikleri full kapali, pil tasarrufu modu açık, cogu uygulamayi devre disi birakmama rağmen hic bir zaman o süreleri göremedim. 5 saat anca bende. Cift hat ve poco launcher var sadece.
Ben çok oyun oynamıyorum bende de çift hat açık işte olduğumda mobil veri hep açık işe gidip gelirken bluethot kulaklık ile 2 saate yakın müzik dinliyorum birde dinlenme zamanşarında 2 saate yakın film izlediğim oluyor onun dışında chorome işe nete giriyorum aliexpresse vs bu şekilde 7 saate yakın ekran süresi aldığım oluyor...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben çok oyun oynamıyorum bende de çift hat açık işte olduğumda mobil veri hep açık işe gidip gelirken bluethot kulaklık ile 2 saate yakın müzik dinliyorum birde dinlenme zamanşarında 2 saate yakın film izlediğim oluyor onun dışında chorome işe nete giriyorum aliexpresse vs bu şekilde 7 saate yakın ekran süresi aldığım oluyor...
Bak şuan sana yazarken bile %50 şarj var ve 4 saat...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-20-22-02-56-102_com.android.systemui.png
    Screenshot_2019-02-20-22-02-56-102_com.android.systemui.png
    226,9 KB · Görüntüleme: 17

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bak şuan sana yazarken bile %50 şarj var ve 4 saat...

Maşallah diyelim de nazar değmesin.

sycosis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
2
10.2.2.0 kararlı romdan nasıl geçiş yapacağız? güncelleme paketi seç bölümünden olmuyor maalesef.

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
10.2.2.0 kararlı romdan nasıl geçiş yapacağız? güncelleme paketi seç bölümünden olmuyor maalesef.
Kararli sürümden, betaya geçilmiyor paket seçme bölümünden. Xiaomitool kullanip beta 8.1 e once geçip, üstüne paket seçme bölümünden ya da ota dan direk yükleyip geçebilirsiniz. Yukarılarda yapip paylaşan arkadaşlar var. Youtube bakin xiaomitool kullanım videosu var. Programı kendi sitesinden indirebilirsiniz. Sorumluluk size aittir.

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Kararlıdan betaya geçersen daha sonra kararlıya yeniden geçmek için bl kilidini açman gerekli oluyor bunu unutma...

sycosis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
2
o zaman beklemeye devam.teşekkürler.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
merhaba,
miui global 10.2.2 kararlı android 8.1 deim bootloader kapalı
miui global beta 9.1.17 ye tlefon üzerinden geçmeye çalışıyorum fakat hata veriyor başka nasıl geçiş yapabilirim ?
mi flash ile bootloader kapalı iken fastboot rom yükleyebilir miyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt