Rom [Android 9]Mi 8 Lite - MIUI 10 v9.2.15 Global Beta Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
Yanlış bilmiyorsam o miui simgesine tıklıyorsunuz, açılıyor. Ama yukarda da tartıştık sizde de stabil sürüm var, stabil sürümden paket yukle dediginizde olmuyor. Mitool ile yapmış otsman isimli üye, bende uygun zamanda mitool indirip öyle deniyecem. İnternette mitool ile ilgili video ve içerikler var önce bi onlarra goz gezdirin isterseniz.
Hocam mitool da betaya nasıl seçicez developer mi sürümü mü seçim yapıcaz

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar Mi 8 LITE ile alakalı Android 9/Pie güncelleyen arkadaşlar şebeke ile akalalı bir sorun olup olmadığını bu yorumu alıntı yaparak cevaplasın.

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Mi 8 Lite Android 9'a nasıl güncellerim ?

Stabil sürüm = Android 8.1
Son Beta sürüm = Android 9

Soru 1- Bl (bootloader) Kilidi kapalı Stabil 8.1 sürümden, son sürüm Android 9 Betaya geçiş yapabilir miyim ?
Cevap 1- Stabil sürüme Android 9 güncellemesi gelince son sürüm Beta android 9 romuna geçiş yapabilirsiniz

Soru 2- Bl (bootloader) Kilidi kapalı, Stabil sürüme Android 9 güncellemesini beklemeden, beta Android 9 romuna nasıl geçiş yapabilirim ?
Global beta android 8.1 sürümüne geçiş yapıp, otadan android 9 kurmayı deneyebilirsiniz. Tüm verileriniz silinecek Mi ve Google hesabınızı not alın
Son sürüm android 8.1 global beta;
Nasıl kurabilirim sorusunun altında ekran görüntüleri mevcut o şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Soru- 3 Bl Kilidi kapalı Global Beta 8.1 sürümüne geçiş yaptım, şimdi Android 9 ' a nasıl geçiş yapabilirim.
OTA'dan Android 9 güncellemesini bekleyip kurabilirsiniz ya da manuel olarak Nasıl kurabilirim ? sorusunun altındaki ekran görüntülerini takip ederek, son sürüm Android 9 Global beta sürümünü kurabilirsiniz
Android 9 Global Beta ;

Nasıl kurabilirim ?

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Arkadaşlar ben Global Beta kurmuştum ama Global Stabil'e bootloader kilidi açılmadan dönme yokmuş. Doğru mu bu ? Üzüldüm açıkçası. Bilseydim betaya geçmezdim.
Merhaba ben global beta yüklemiştim sistem güncelleyiciden tekrar global kararlıya geçiş yaptım BL kilidi falan açmadım. Ama ikisininde android sürümü aynı olması gerekiyor. Benim oreo'ydu betada, sıkıntısız saniyesinde kararlıya geçtim bilginiz olsun.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Bilgi için teşekkürler
Mi 8 Lite Android 9'a nasıl güncellerim ?

Stabil sürüm = Android 8.1
Son Beta sürüm = Android 9

Soru 1- Bl (bootloader) Kilidi kapalı Stabil 8.1 sürümden, son sürüm Android 9 Betaya geçiş yapabilir miyim ?
Cevap 1- Stabil sürüme Android 9 güncellemesi gelince son sürüm Beta android 9 romuna geçiş yapabilirsiniz

Soru 2- Bl (bootloader) Kilidi kapalı, Stabil sürüme Android 9 güncellemesini beklemeden, beta Android 9 romuna nasıl geçiş yapabilirim ?
Global beta android 8.1 sürümüne geçiş yapıp, otadan android 9 kurmayı deneyebilirsiniz. Tüm verileriniz silinecek Mi ve Google hesabınızı not alın
Son sürüm android 8.1 global beta;
Nasıl kurabilirim sorusunun altında ekran görüntüleri mevcut o şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Soru- 3 Bl Kilidi kapalı Global Beta 8.1 sürümüne geçiş yaptım, şimdi Android 9 ' a nasıl geçiş yapabilirim.
OTA'dan Android 9 güncellemesini bekleyip kurabilirsiniz ya da manuel olarak Nasıl kurabilirim ? sorusunun altındaki ekran görüntülerini takip ederek, son sürüm Android 9 Global beta sürümünü kurabilirsiniz
Android 9 Global Beta ;

Nasıl kurabilirim ?
Bilgi için teşekkürler hocam

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
11
Arkadaşlar ben önce 8.1 son betayi yükledim sonrada 9.2.15 e yukselttim rom gayet başarılı ozellikle batarya baya iyi stabil 8.1 e göre

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Ben günün çocuğunu mobil veride geçiriyorum ve aldığım ekran süresi
android 9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt