İnceleme Android 9 MI 8 Lite Deneyimleriniz

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Arkadaşlar bu yazdığınız sorunların çoğu android sürümü değiştiği için sistem dosyaları sistem dosyalarının üstüne bindiği için oluşuyor. Pil ağırlık vs. Her zaman için Android sürümü değiştiğinde dosya resim müzik vs yedeklemesi alıp telefona hard reset atınız çoğu sorununuz düzelecektir aksi taktirde kasmalar donmalar pil sorunu gibi şeyleri yaşamaya devam edersiniz

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Arkadaşlar bu yazdığınız sorunların çoğu android sürümü değiştiği için sistem dosyaları sistem dosyalarının üstüne bindiği için oluşuyor. Pil ağırlık vs. Her zaman için Android sürümü değiştiğinde dosya resim müzik vs yedeklemesi alıp telefona hard reset atınız çoğu sorununuz düzelecektir aksi taktirde kasmalar donmalar pil sorunu gibi şeyleri yaşamaya devam edersiniz

Tam ben yazıcaktım , yaşa ☺️

milliadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aydın
Cihazım
meizu m2 not
Konular
0
telefonu fabrika ayarlarına dndürdüm yine hattı grmüyor yine görmüyor. allah belasını versin bu telefonun böyle güncelleme sorunumu olur.

aytaccmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aytaç
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
telefonu fabrika ayarlarına dndürdüm yine hattı grmüyor yine görmüyor. allah belasını versin bu telefonun böyle güncelleme sorunumu olur.
Telefonun menüsünden mi fabrika ayarlarına döndürdünüz? Çünkü arkadaşlar hard reset demişler de

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrtcvk000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 Lite 64GB
Konular
2
Arkadaslar android 9 bence bu telefon için dönüm noktası. Miui tekrar guncelleme alıp bütün bu sorunları çözecektir emin olun. Donanımsal bi sorun yok yani. Yazılımı da her türlü hallederler zaten. Size tavsiyem geribildirim uygulamasından sorununuzu tr ve eng olarak açıkça belirtmeniz. Kısa sürede tüm sorunları halledeceklerdir bence. Beklemedeyim...

Teyfo34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tevfik
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
13
Şikayetletlerinizin hiç biri yok bende ve pil ve performans olarak Bi tık daha iyi. Mi 8 lite

mr.yuksekdam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
1
Dostlar selamlar, Mi 8 Lite için verilen Android Pie güncellemesi sonrası pil ve performans deneyimleriniz nasıl? Konu altından paylaşalım derim.

Bende hafif yavaşlama var gibi geldi. Tarayıcıya girerken yavaşlama söz konusu. Bildirim panelinde de donma var gibi . Pil 100'den 90'a çok hızlı düşüyor . Sonrasında umarım daha kötü olmaz.
Android Oreo da iken 6 saat ekran süresi alıyordum en az. Umarım daha kötü olmaz. Bir de animasyonlar arasında donma olustu gibi.
Sizde durumlar nasıl?

Aynı sorunlar bende de başladı eski hali daha iyiydi şimdi arada kasmalar animasyon takılmaları felan başladı

milliadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aydın
Cihazım
meizu m2 not
Konular
0
Telefonun menüsünden mi fabrika ayarlarına döndürdünüz? Çünkü arkadaşlar hard reset demişler de

şimdi onu da yaptım bu ses açma kapalı tuşlarıyla başlayıp üç beş adımdan sonra yeniden başlaması işlemi. yinr hat yoktu. hard reset buysa

aytaccmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aytaç
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
şimdi onu da yaptım bu ses açma kapalı tuşlarıyla başlayıp üç beş adımdan sonra yeniden başlaması işlemi. yinr hat yoktu. hard reset buysa
Evet hard reset o. İnşallah donanımsal bir sorun yoktur :(

milliadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aydın
Cihazım
meizu m2 not
Konular
0
Evet hard reset o. İnşallah donanımsal bir sorun yoktur :(

yaklaşık 1 aydır android 8 ile sorunsuz kullandım. dün 9 a geçttim ve geçtiğimden beri hat yok işte grmüyor.... nelerle uğraşıyoruz insan kafayı yiyor. şimdi yeni telefon bul geç bunu servise ver vs. bir daha xiaomi mi vallahi tvbe

Üst Alt