Rehber Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore

Abyss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
cts safetynet kısmını nasıl açmak lazım

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Magiks i yüklendikten sonra Android yazısında takılı kalıyordu. Fastboot Dan tekrar twrp yükledim. Normale döndü. Ne zaman twrp den bir şey flashlamak istesem tekrar Android yazısında takılı kalıyor ve tekrar fastboot'tan twrp yüklemem gerekiyor. Nasıl bu sorunu çözerim ?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
54
Magiks i yüklendikten sonra Android yazısında takılı kalıyordu. Fastboot Dan tekrar twrp yükledim. Normale döndü. Ne zaman twrp den bir şey flashlamak istesem tekrar Android yazısında takılı kalıyor ve tekrar fastboot'tan twrp yüklemem gerekiyor. Nasıl bu sorunu çözerim ?
Magisk yükleyince bootloop oluyorsa o supersu klasöründe unroot.zip var onu flashlayın cihaz açılacaktır sonra magiski tekrar flashlayın ardından reboot demeden önce wipe/cache yapın soldan

hamunpatra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Magisk yükleyince bootloop oluyorsa o supersu klasöründe unroot.zip var onu flashlayın cihaz açılacaktır sonra magiski tekrar flashlayın ardından reboot demeden önce wipe/cache yapın soldan
unroot yaptım şimdi sürekli redmi yazısımda kalıyor. eskiden açılıp kapanıyordu şimdi sadece redmi yazısında klıyor.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
54
Üst Alt