Rehber Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
24
Sadece safety.ney modülü kurunca mu oluyor yoksa her modülde mi oluyor
Hocam safetynette yaptı, magiskhide kurdum yaptı, termux ile işlem yaptım yine yaptı.. safety nette bootlop olunca magisk kaldırılınca normal açıldı telefon magisk tekrar flashlayınca yine bootlop oldu hep. Tekrar rootlayamadım yani. Fastboot ile stock romu tekrar yükledim, şimdi bootlop olunca magisk kaldırıp tekrar kuruyorum artık açılıyor. Ama modül yükleyince tekrar bootlop.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam safetynette yaptı, magiskhide kurdum yaptı, termux ile işlem yaptım yine yaptı.. safety nette bootlop olunca magisk kaldırılınca normal açıldı telefon magisk tekrar flashlayınca yine bootlop oldu hep. Tekrar rootlayamadım yani. Fastboot ile stock romu tekrar yükledim, şimdi bootlop olunca magisk kaldırıp tekrar kuruyorum artık açılıyor. Ama modül yükleyince tekrar bootlop.
Demek istediğim farklı modül kurmayı denediniz mı yoksa sadece safety net modülünde mi yapıyor

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
A11 de 12.5.6.0 endonezya rom dayım cmd ekranında aşağıda ki hatayı veriyor.
'cecho' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.

kanarya34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
mi 8 pro
Konular
0
hocam telefonumda miui global 12.5.8 kararlı sürüm yüklü android 11 var boot loader kilidi açık usb hata ayıklamada açık tüm aşamaları doğru yapmama rağmen bir türlü twrp yükleyemedim fasboot modunda pc ye bağlıyorum ve yükleme başarılı oluyor fakat güç ve ses açma tuşun bastığımda twrp açılmıyor ne yapmam gerek acaba yardımcı olurmusunuz saygılar

kanarya34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
mi 8 pro
Konular
0
hocam telefonumda miui global 12.5.8 kararlı sürüm yüklü android 11 var boot loader kilidi açık usb hata ayıklamada açık tüm aşamaları doğru yapmama rağmen bir türlü twrp yükleyemedim fasboot modunda pc ye bağlıyorum ve yükleme başarılı oluyor fakat güç ve ses açma tuşun bastığımda twrp açılmıyor ne yapmam gerek acaba yardımcı olurmusunuz saygılar
sonunda başardım fakat üzerindeki romu yedekleme sorunu ile karşılaştım 255 error

Üst Alt