Mi serisi ile başlayalım. Mi serisi cihazlar Mi4, Mi5, Mi5s, Mi5s Plus, Mi Not 2, Mi Max ve Mi Mix'in Android N'yi alması bekleniyor Mi 3 ve Mi Notu çıkarılacaktır.

Redmi serisinde popüler Redmi cihazları Redmi 3S, Redmi 3S Prime, Redmi 4A, Redmi 4 ve Redmi 4 Prime alacak gibi görünüyor.

İşte Android Nougat güncellemesini almak için / göz ardı edilmesi muhtemel Xiaomi aygıtlarının tam listesi:

Cihaz
Durum

Xiaomi Mi5s Plus Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi5s Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi5 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi4 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi3 Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Kırmızı Not 4 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Kırmızı Not 3 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi Notu Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi Not 4G Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi 4 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 4 Prime Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 4A Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 3s Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 3s Prime Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Redmi 2 Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi 2 Prime Güncelleme beklenmiyor

Xiaomi Redmi 1s Güncelleme Gelmeyecek

Xiaomi Mi Not 2 Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi Not Güncelleme Gelmeyecek

Xiaomi Mi Max Güncelleme bekleniyor

Xiaomi Mi Mix Güncelleme bekleniyor

Redmi 1S, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Nougat güncelleme olasılığı düşük olsa da.

Bu arada, Redmi Not cihazı, Redmi Not 3, Redmi Not 4'ün Nougat güncellemesi alması muhtemel.

Cery

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mi5s
Meslek
Eczacı
Konular
13
Xiaomi yeni cihazları biraz savsakladı sanırım. Daha eski cihazlarına daha fazla güncelleme sunuyor. Mi5s için global developer rom çıkmadı hala.
Parmak izi okuyucu için herhangi bir geliştirme hala yok.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Mi5 e geldi zatende digerlerine de gelmistir bi guncellemelerini yoklasinlar..
Gelmediyse zaman icinde gelir..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Farklıları nedir hocam? Pil ömrü, kaydırmalar falan nasıl?

Sedatsenv

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
Xiaomi mi4 4
Konular
0
Benim xiaomi mi4 4G ne zaman gelir acaba bilginiz varmı

cnky50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Miui
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Mi4 için miui 8 beta desteğini kestiler bundan sonra güncelleme almayacaktır.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
hocam bazı cihazlar için güncellemeler ağustos ayına kadar durduruldu ki o cihazlar üzerinde çalışan geliştiriciler miui9 a odaklanabilsin diye.

Since the very beginning of 2017, our developers has been putting strenuous efforts on MIUI optimizations. To overcome tiredness and fatigue has never been easy, but, the battle ahead requires heroes. To ensure a successful result, the Development Team will be entering a closed developing phase, concentrating on improving users experience and system optimization.

As a result of a carefully discussed decision, starting from 12th of June, 2017. Some devices will be suspended from regular Global Beta ROM updates (Global/China Stable ROM will not be affected by this decision). This progress will be lasting for a while. Our most optimistic estimate of this suspension decision will be ended gradually for each individual device starting in August. Please check the announcement regularly for any updates. Once again, thank you for your understanding and pardon. We will bring you a better MIUI for sure.

Update suspended temporarily for the following devices (From 12th June to August, including Closed/Open Dev/Alpha):
Mi 2/2S / Mi 3 / Mi 4 / Mi Note / Mi Pad 1 / Mi Pad 2 / Google Nexus 5 / Redmi 1 / Redmi 1S / Redmi 2 / Redmi 2A / Redmi 2 Prime / Redmi 3 / Redmi 3S/3X / Redmi 4A / Redmi 4 / Redmi 4 Prime / Redmi Pro / Redmi Note 4 / Redmi Note 3G / Redmi Note 4G / Redmi Note Prime / Redmi Note 2 / Redmi Note 3 MTK / Redmi Note 3 Qualcomm

Update for the following devices releases as usual (Including Closed/Open Dev/Alpha):
Mi 6 / Mi Note 2 / Mi MIX / Mi 5c / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi 5 / Mi 4S / Mi 4c / Mi Max 2 / Mi Max 64G(128G) / Mi Max 32G / Mi Note Pro / Redmi Note 4X/Qualcomm / Redmi 4X

More info:

cnky50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Miui
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Teşekkürler hocam bilgilendirme için doğrusunu öğrenmiş olduk

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
hocam bazı cihazlar için güncellemeler ağustos ayına kadar durduruldu ki o cihazlar üzerinde çalışan geliştiriciler miui9 a odaklanabilsin diye.

Since the very beginning of 2017, our developers has been putting strenuous efforts on MIUI optimizations. To overcome tiredness and fatigue has never been easy, but, the battle ahead requires heroes. To ensure a successful result, the Development Team will be entering a closed developing phase, concentrating on improving users experience and system optimization.

As a result of a carefully discussed decision, starting from 12th of June, 2017. Some devices will be suspended from regular Global Beta ROM updates (Global/China Stable ROM will not be affected by this decision). This progress will be lasting for a while. Our most optimistic estimate of this suspension decision will be ended gradually for each individual device starting in August. Please check the announcement regularly for any updates. Once again, thank you for your understanding and pardon. We will bring you a better MIUI for sure.

Update suspended temporarily for the following devices (From 12th June to August, including Closed/Open Dev/Alpha):
Mi 2/2S / Mi 3 / Mi 4 / Mi Note / Mi Pad 1 / Mi Pad 2 / Google Nexus 5 / Redmi 1 / Redmi 1S / Redmi 2 / Redmi 2A / Redmi 2 Prime / Redmi 3 / Redmi 3S/3X / Redmi 4A / Redmi 4 / Redmi 4 Prime / Redmi Pro / Redmi Note 4 / Redmi Note 3G / Redmi Note 4G / Redmi Note Prime / Redmi Note 2 / Redmi Note 3 MTK / Redmi Note 3 Qualcomm

Update for the following devices releases as usual (Including Closed/Open Dev/Alpha):
Mi 6 / Mi Note 2 / Mi MIX / Mi 5c / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi 5 / Mi 4S / Mi 4c / Mi Max 2 / Mi Max 64G(128G) / Mi Max 32G / Mi Note Pro / Redmi Note 4X/Qualcomm / Redmi 4X

More info:
Hocam benim yazıdan çıkarımım; parayı veren düdüğü çalar. Eski ve orta düzey cihazlara güncellemeler yok, yeni ve üst düzey cihazlara var.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Hocam benim yazıdan çıkarımım; parayı veren düdüğü çalar. Eski ve orta düzey cihazlara güncellemeler yok, yeni ve üst düzey cihazlara var.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanmam. Daha öncede yapılmıştı.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakanxml

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
Yeni cihazlara güncelleme varda hani nerede :) diyorum arkadaşlar bana bilmem kimin yazdığı eksiklerle dolu beta romları gönderiyor. Samsung'u bırakıp geldik sırf güncellemeler iyi diye Samsung android 7'leri verdi üstüne güncellemeler gönderdi bizimki daha uyuyor! Neymiş miui 9 hazırlanıyormuş diğer firmaların arayüzü yok mu onlar nasıl yetiştirdiler? Xiaomi bu sene çok gevşedi çok. E tabii onlarca çeşit modelin olursa hangisine güncelleme vereceğini şaşırırsın. Yok Avrupa romu yok çin romu yok prime modeli yok plus modeli onlarca model.

Millete 4 bin liralardan mi mixler satıldı hani nerede android 7'si? Kısmetse seneye doğru. Güncelleme dediklerinde de fark olarak bolca duvar kağıdı ve melodi görebiliyoruz.

Üst Alt