Recovery [Android 11 Uyumlu] Yeni TWRP Mi 10/Mi 10 Pro

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Yeni twrp sürümü stabil hale gelene kadar yüklemenizi pek tavsiye etmem heleki beta romlar için eski sürüm şart yoksa her güncellemede format data yapmak bıktırır diye düşünüyorum.
Hocam 20.11.12 beta eu ile otomatik yüklenen twrp ile 20.10.30 sürümüne otg usb ile format data yapmadan geri yükledim. Sıkıntı yok.

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Anlatımı varmı
mi 10 pro için hazırlanan en son çıkan tek tuşla yükleme yapılan TWRP 3.4.2b 0623 sürümünün içindeki twrp.img dosyası var 131MB büyüklüğünde adı uzun değişik bişi yazıyor. onun adını değiştirin "twrp" olsun uzantısı yine .img olacak o dosyayı kopyalayıp minimal adb and fastboot yani cmd yi açacağınız klasörün içine yapıştırın.
ve cmd yi açın.
cihazınız fastboot modda olmalı.!!!
komut dosyalarını sırasıyla anlatıyorum. tırnak içindeki kelimeleri tek tek sırasıyla yazınız ve okeyleyiniz.
"fastboot devices"
"fastboot flash recovery twrp.img"
"fastboot boot twrp.img"
en son kodlamayıda yazdıktan sonra yükleme bittiğinde cihaz otomatik olarak direk twrp yi açıyor. ve sorununuzu çözüyorsunuz. !!!!
ÇÖZÜLDÜ.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam 20.11.12 beta eu ile otomatik yüklenen twrp ile 20.10.30 sürümüne otg usb ile format data yapmadan geri yükledim. Sıkıntı yok.
Bende bu sürüme dönmeyi düşünüyorum hocam her güncelleme sonrası farklı farklı sorunlar çıkmaya başladı bana en iyi gelen 20.10.30 sürümüydü sabah bu sürüme dönücem bende

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.eu'da Android 11 için TWRP dosyaları güncellendi arkadaşlar hayırlı olsun.
Önemli
- Şifreyi çözme çalışmamakta, her güncellemede Format Data yapmak gerekmekte.

İndirme Linkleri

arkadaş eu rom 20.11.5 sürümü mi 10 telefona yüklü twrp yi birtürlü telefona yükleyemedim fastboot ta kalıyor

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
ne yaptıysam olmadı
yardımcı olurmusun
Konudaki twrp yi indirip zipten masaüstüne dosyayı çıkartın içindeki recowery imaj yazanın (131 kb olan) adını twrp olarak düzeltin. telefonu fastboot modu ile bilğisayara bağlayın bilğisayardan yönetici olarak komut dosyasını açın ve şu komutları sırasıyla tek tek verip entere basın.Komutları verdikten sonra telefon kapanıp twrp.den açılacaktır.İlk açılışta twrp dil olarak çince başlıyor sağ en alt üsttekine basıp en sağdaki dünya resminden dili değiştirebilirsiniz.
"fastboot devices"
"fastboot boot twrp.img"
Not: sadece tırnak içindekileri alın mi10 proda ben bu şekilde yükledim sizdede olacağını tahmin ediyorum sorumluluk size aittir.

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Konudaki twrp yi indirip zipten masaüstüne dosyayı çıkartın içindeki recowery imaj yazanın (131 kb olan) adını twrp olarak düzeltin. telefonu fastboot modu ile bilğisayara bağlayın bilğisayardan yönetici olarak komut dosyasını açın ve şu komutları sırasıyla tek tek verip entere basın.Komutları verdikten sonra telefon kapanıp twrp.den açılacaktır.İlk açılışta twrp dil olarak çince başlıyor sağ en alt üsttekine basıp en sağdaki dünya resminden dili değiştirebilirsiniz.
"fastboot devices"
"fastboot boot twrp.img"
Not: sadece tırnak içindekileri alın mi10 proda ben bu şekilde yükledim sizdede olacağını tahmin ediyorum sorumluluk size aittir.
twrp yi kurdum teşekkür ederim
ama şimdide telefonun hafızayı görmüyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
twrp yi kurdum teşekkür ederim
ama şimdide telefonun hafızayı görmüyor

Tüm verileriniz silinir.

Format data/yes işlem bitimi Twrp ana ekrana gelip Reboot kısmından recovery seçin, cihaz kapanıp twrp den açılır...

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Tüm verileriniz silinir.

Format data/yes işlem bitimi Twrp ana ekrana gelip Reboot kısmından recovery seçin, cihaz kapanıp twrp den açılır...
çook teşekkür
eu rom stabil kurucam artık uğraşmak istemiyorum
eu rom beta ile stabil arasında fark varmı

Üst Alt