Recovery [Android 11 Uyumlu] Yeni TWRP Mi 10/Mi 10 Pro

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
dipebatiq43
Teşekkürler.
Bu linkteki yeni twrp yi yüklesek Eu beta romlarda format data yapmak zorunda mı kalırız eğer böyleyse eski twrp sürümü daha mantıklı?
Yeni twrp sürümü stabil hale gelene kadar yüklemenizi pek tavsiye etmem heleki beta romlar için eski sürüm şart yoksa her güncellemede format data yapmak bıktırır diye düşünüyorum.

sefacengiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 10 Pro 5G
Konular
0
Yeni twrp sürümü stabil hale gelene kadar yüklemenizi pek tavsiye etmem heleki beta romlar için eski sürüm şart yoksa her güncellemede format data yapmak bıktırır diye düşünüyorum.
Hocam Xiaomi eu forumunda son çıkan 20.11.11/12 beta güncellemesinden sonraki güncellemeleri, bu twrp data decryption desteklemediği için USB-OTG üzerinden yüklememiz gerektiğini belirtmişler. USB-OTG üzerinden flash yapılacağı zaman data decryption sorun olmuyor mu ?

Misterbaku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anar
Cihazım
Mi10
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.eu'da Android 11 için TWRP dosyaları güncellendi arkadaşlar hayırlı olsun.
Önemli
- Şifreyi çözme çalışmamakta, her güncellemede Format Data yapmak gerekmekte.

İndirme Linkleri

Bende eu beta kurulu 20.11.5 versiyon bu twrp kursam sorunsuz calisacakmi?

dipebatiq43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 10 Pro
Meslek
Askeri personel
Konular
1
Hocam Xiaomi eu forumunda son çıkan 20.11.11/12 beta güncellemesinden sonraki güncellemeleri, bu twrp data decryption desteklemediği için USB-OTG üzerinden yüklememiz gerektiğini belirtmişler. USB-OTG üzerinden flash yapılacağı zaman data decryption sorun olmuyor mu ?
Belirtmiş olduğum twrp sürümünü Flash yaparakta çalıştırılabilir data decryption sorunu yok. Otomatik çözüyor.

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
hocam android 11 kurmadan mı yoksa kurduktan sonramı kuracagım,
dün xiaomi.eu miui 12 android 11 son sürümü xiaomi.eu nun kendi twrp si ile kurmaya kalktım fastboot ekranda kaldım
Nasıl kurtardın

ayhanaykut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan aykut
Cihazım
redmi note3
Konular
3
Nasıl kurtardın
twrp yi bir kaç kez kurdum(xiaomi.eu twrp) ve daha sonra fastboot ekranından twrp yi (güç tuşu ve ses +)açabildim,akabinde hemen xiaomi.eu android 10 romunu yükledim ve format data yaptım,açıldı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl kurtardın
dün akşam tekrar denedim ,xiaomi.eu twrp ile xiaomu.eu android 10 romda idim,xiaomi.eu android 11 son sürümü twrp yi degiştirmeden kurdum akabinde format data yaptım bu defa açıldı ,daha sonra android 11 twrp yi kurdum yüklendi açıldı fakat ana bellegi görmedigi için magisk 21 kuramadım şu an rootsuz kullanıyorum

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
twrp yi bir kaç kez kurdum(xiaomi.eu twrp) ve daha sonra fastboot ekranından twrp yi (güç tuşu ve ses +)açabildim,akabinde hemen xiaomi.eu android 10 romunu yükledim ve format data yaptım,açıldı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dün akşam tekrar denedim ,xiaomi.eu twrp ile xiaomu.eu android 10 romda idim,xiaomi.eu android 11 son sürümü twrp yi degiştirmeden kurdum akabinde format data yaptım bu defa açıldı ,daha sonra android 11 twrp yi kurdum yüklendi açıldı fakat ana bellegi görmedigi için magisk 21 kuramadım şu an rootsuz kullanıyorum
Ben halen twrp yi kuramıyorum
Telefon fastbootta kalıyor

Üst Alt