Rom [Android 11] Redmi Note 9S Hindistan Kararlı V12.0.3.0.RJWINXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 75
  • Görüntüleme 9K

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Romu yükledim karşıdaki telefonunun zil sesini duyamadan kapatıyor çağrıyı. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı? BL açık rootsuz imei yok. Romdaki bir diğer bug ise Whatsapp bildirimleri karışmış durumda bunu düzeltmenin hiçbir yolu yok mu? Wpden gelen mesajlar ayrı bildirim satırında görünüyor ama isimler resimler karışık şekilde.(mesela a grubunun resmi b kişisinin resmi olmuş c kişisinden gelen mesaj a grubundan gelmiş gibi görünüyor halbuki grupta bile değil) Ve hala arama yapılmıyor birini aradığında çaldığı an kapanıyor.

Son düzenleme:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hindistan Kararlı V12.0.3.0.RJWINXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.
MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
Eklenecektir.

Recovery İndirme Bağlantısı ;

Fastboot İndirme Bağlantısı ;

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Fastboot bağlantısının sonuna yanlışlıkla nokta eklemişsiniz hocam :) O yüzden hata ekranı çıkıyor indirmiyor :)

Son düzenleme:

bjkmert45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Planlama Müdürü
Konular
3
Romu yükledim karşıdaki telefonunun zil sesini duyamadan kapatıyor çağrıyı. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı? BL açık rootsuz imei yok. Romdaki bir diğer bug ise Whatsapp bildirimleri karışmış durumda bunu düzeltmenin hiçbir yolu yok mu? Wpden gelen mesajlar ayrı bildirim satırında görünüyor ama isimler resimler karışık şekilde.(mesela a grubunun resmi b kişisinin resmi olmuş c kişisinden gelen mesaj a grubundan gelmiş gibi görünüyor halbuki grupta bile değil) Ve hala arama yapılmıyor birini aradığında çaldığı an kapanıyor.
Hocam merhaba, bahsettiğin arama ile alakalı sorunu ilk yüklediğimde bende yaşadım. Bu nedenle eski sürüme geri döndüm. Bu ilk Android 11 güncellemesinde hala daha hatalar mevcut. Ve bir çözüm bulamadım. Eski sürüme dönmeni ve yeni güncellemeyi beklemeni öneririm.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam merhaba, bahsettiğin arama ile alakalı sorunu ilk yüklediğimde bende yaşadım. Bu nedenle eski sürüme geri döndüm. Bu ilk Android 11 güncellemesinde hala daha hatalar mevcut. Ve bir çözüm bulamadım. Eski sürüme dönmeni ve yeni güncellemeyi beklemeni öneririm.
Eu rom yükledim şimdilik tek sorun bildirimin kafayı yemesi. Olmadı 12.0.2.0'a dönerim. Siz hangi sürümü yüklediniz?

hakki33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Ben yükleyince gelen aramalarda telefonum çalmiyordu yeniden başlattım düzeldi bir daha yaşamadım o sorunu gayet stabil çalışıyor

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Ben yükleyince gelen aramalarda telefonum çalmiyordu yeniden başlattım düzeldi bir daha yaşamadım o sorunu gayet stabil çalışıyor
Yeniden başlattım kaç kere de olmadı, birini aradığımda adam telefonun zil sesini duyamadan kapatıyor telefon çağrıyı. Gelen aramalar da aynı şekilde oluyor. Enteresan bir durum. Eu romu kurdum beğenmezsem hindistan 12.0.2 ye dönmeyi düşünüyorum.

xiaomi71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 9s
Konular
0
Bende de hiç problem yok sürüm yağ gibi akıyor çok beğendim. Android 11 baya stabil yapmış cihazı. 12.5 gelirse tadından yenmez.

Üst Alt