MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Sebebini bilmemekle birlikte beta stabil yada tam tersi geçişlerde temiz kurulum önerilir hocam, hiç de sormadım bu konuyu ama o kadar insanın vardır bir bildiği diyerek hep öyle kurdum ben :D forumda konuları mevcut.
Beta'dan uzak kalmak istemiyorum aslında. Bu yöntem uygunsa sonrasında betaya da böyle geçerim diye düşünmüştüm. :D

Sürüm değişikliği veya MIUI değişikliği olsa temiz wipe yapacaktım tabi ama şimdi ikisi de aynı alt yapıda. Belki sorunsuz olur diye merak etmiştim. Böyle yapıp geçen biri varmış ancak güncelleme gibi rahat olur mu bilemedim. :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
EU Beta'dan, stabil sürümüne dalvik + cache + system temizliği yaparak geçebilir miyim sorunsuzca?
Stabilden betaya geçiş mümkün fakat betadan stabile hiç önermiyorum hocam eskiden tecrübe etmiştim galeri ve br iki sistem uygulamalarda hatalar yüze çıkıyor en iyisi temiz kurulum stabili sevmez iseniz betaya format atmadan geçebilirsiniz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Stabilden betaya geçiş mümkün fakat betadan stabile hiç önermiyorum hocam eskiden tecrübe etmiştim galeri ve br iki sistem uygulamalarda hatalar yüze çıkıyor en iyisi temiz kurulum stabili sevmez iseniz betaya format atmadan geçebilirsiniz
Sağ olasın hocam. Güzel bilgi oldu bana. :) Şimdilik betaya dewamke. :D Stabilin, betadan çok farkı varsa (sanmıyorum) o zaman geçerim ancak. :)

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Şimdilik çok iyi hocam Hatasını görmedim ama tabi her indirdiğim bir uygulamayı otomatik karanlık moda alıyor ayarlardan manuel kapatman gerek masik rom gibi olsa keşke o ayarda
Hocam sanki betaya göre biraz daha hızlı gibi geldi

Ustura Necmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
köroğlu
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
1
Yükledim ve 6 saattir kullanıyorum ne bir takılma ne bir kasma hiçbir sıkıntı yok maşallah :)

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
hadi hayırlı olsun ilk iş yapar miui12 romu bence budur.
az kaldı bende deneyeceğim.

bug hata vs karşılaşan olmadı sanırm daha.

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
1 günlük deneyimim:
Hint 11.0.5.0 romu ile aynı akışkanlıkta. Geçişler ve animasyon hızları da aynı.
Batarya bir tık Hint romuna göre geride ama, benim kullanım alışkanlıklarıma göre 2 günü rahat çıkarır.
Bölge değiştirememe dolayısıyla hoparlör sesini arttıramama sıkıntısı giderilmiş zira, bölge değiştirilebiliyor artık.
Android sistemi %12-13 lerde bende.
Velhasıl kelam tavsiye edilir mi : Evveeeet :)

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Bende kurulumumu tamamladim. Akicilik on numara evet. Miui11 beni geri cagirana kadar bir süre bu romda kalirim gibi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt