MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Aydinlat bizi üstad bu konuda bende china beta kurayım dil mühim değil Google play yüklesem yeter
Anlatımı kolay hocam google play için bir apk var gerekli servisleri kuruyor çin beta kurarsanız paylaşırım

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Anlatımı kolay hocam google play için bir apk var gerekli servisleri kuruyor çin beta kurarsanız paylaşırım
Çin beta / stabil fark etmez, kurup gereksiz uygulamaları kendimiz sileriz, bu açıdan düşününce eu romdan çok daha stabil bir şey çıkarabiliriz kendimiz :) sonuçta doğduğu yer dimi :)

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Bu olabilir mi?

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya da bu

Bu çok eski sürümleri kuruyor NikGapps Core flashlarsanız daha iyi olur.

Çin beta çok iyi bir rom ancak eu romu öldürüyor selasını okuyor. Sistemle oynuyor, blur olmayan yerlerde bluru açmak için mesela, bildirim gruplandırmayı siliyor, sistem ile çok fazla oynaşıyor eu bu yönünü sevmiyorum. Ama rom "şimdilik" çok iyi, ilk builde göre gayet akıcı yağ gibi akıyor diyemem ama yine de gideri var. Bi kaç güncellemeyle daha iyi olacaktır diye düşünüyorum, full debloat yaparsanız daha iyi olur, modlu miui paket yükleyici kurarakta sistem uygulamalarını güncelleyebilirsiniz.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Direkt 12.5 ama A11 geleli de çok olmadı. 12.5 özellikleriyle beraber baya optimizasyon sıkıntısı çekmesi "olası".

Yüklemedim ben, dışarıdan gözlemliyorum sadece. :D
Te allam ya :D alemsiniz hocam :D

Sarimikail

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Root
Cihazım
Redminot8
Konular
3

Çin beta çok iyi bir rom ancak eu romu öldürüyor selasını okuyor. Sistemle oynuyor, blur olmayan yerlerde bluru açmak için mesela, bildirim gruplandırmayı siliyor, sistem ile çok fazla oynaşıyor eu bu yönünü sevmiyorum. Ama rom "şimdilik" çok iyi, ilk builde göre gayet akıcı yağ gibi akıyor diyemem ama yine de gideri var. Bi kaç güncellemeyle daha iyi olacaktır diye düşünüyorum, full debloat yaparsanız daha iyi olur, modlu miui paket yükleyici kurarakta sistem uygulamalarını güncelleyebilirsiniz.
Modlu paket yükleyici nerede mevcut hocam

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Telefon hayvanat bahçesi gibi oldu yahu, her bildirim geldiğinde başka hayvan sesi çıkıyor :) StreX çin betayı kurarken normal rom kurar gibi yapıyoruz dimi? Farklı herhangi bir işlem yok sanırım.. İlk defa kuracağım.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3

O zaman Eu'ya bir şans daha verelim. Daha inmedi ki kuralım :)) bir önceki build üzerine kurulum yaptınız değil mi?
Full debloat için öneriniz var mı? nasıl ilerleyebiliriz?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
O zaman Eu'ya bir şans daha verelim. Daha inmedi ki kuralım :)) bir önceki build üzerine kurulum yaptınız değil mi?
Full debloat için öneriniz var mı? nasıl ilerleyebiliriz?
Mesajı yanlış anlamışsınız sanırım, Eu romu bozuyor demek istemiş GODfloky hocam.. Yada ben mi yanlış anlıyorum :)

Üst Alt