MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

HeRo11

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Akıcılık var hocam ama Pil düşük :) Kernel ve 68hz modu kullanıyorum mükemmel oldu pilde idare eder 7-8 saat ekran süresi veriyor
Eu 20.7.16 kullaniyorum. Hem normal hemde chips kernel ile kullandim. Bence akici degil anlik takilmalar var. Göz ardı edilebilir ama bence akıcı denmez

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Eu 20.7.16 kullaniyorum. Hem normal hemde chips kernel ile kullandim. Bence akici degil anlik takilmalar var. Göz ardı edilebilir ama bence akıcı denmez
İnception ve 68Hz modunu denediniz mi hocam

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
iki ayni cihazda ayni sonuc olmayabilir hocam mesela bende miroom son surum beta kasiyor portre mod calismiyor ama diger hocalarimda calisiyor kasmiyor. bana gore guzel eu beta stabil cikana kadar bununla devam :)

HeRo11

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
6.1 sürümünü flaşlayın
Onu da zipten cikarip yukleyin demisler. Yapiyorum boot bolumune flashliyorum. Gene acilmiyor. Twrp surumunuz ne? Orangefox kullaniyorum o mu sikinti acaba

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
arkadaşlar akıcılık konusunda hindistan global romunu mu önerirsiniz yoksa bunu mu? yorumlarda kernelden bahsetmişsin anladığım kadarıyla kernel kurulunca cihaz daha akıcı oluyormuş. Hindistan Global roma dediğiniz kernel kurulur mu?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
arkadaşlar akıcılık konusunda hindistan global romunu mu önerirsiniz yoksa bunu mu? yorumlarda kernelden bahsetmişsin anladığım kadarıyla kernel kurulunca cihaz daha akıcı oluyormuş. Hindistan Global roma dediğiniz kernel kurulur mu?
Hindistan romu akıcı ama bu kernel android 9 a kurulmaz hocam :) stabilite ve akıcılık pil istiyorsanız Hindistan romunu kurun ama haftalık eu beta android 10 ve özgürlük istiyorsanız kesinlikle eu rom

Üst Alt