MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Sürüm yükseltmesinin cihaza kattığı şeyler sadece bug ve kasmalar - hatalar daha çok bug ve takılmalar pil performansının düşmesi. Android 9 rn8 için efsanedir, kraldır. Android 11 en az miui 10 gibi pil ve performanslı olana kadar da geçmeyi düşünmüyorum. Belki de hiç olmayacağı için geçmem bile.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben mıuı 10 hiç kullanmadım rn8de.. Mi4 kullanırken tecrübe etmiştim.
Nasıldı hocam mi4'de iken? Memnun muydunuz

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Sürüm yükseltmesinin cihaza kattığı şeyler sadece bug ve kasmalar - hatalar daha çok bug ve takılmalar pil performansının düşmesi. Android 9 rn8 için efsanedir, kraldır. Android 11 en az miui 10 gibi pil ve performanslı olana kadar da geçmeyi düşünmüyorum. Belki de hiç olmayacağı için geçmem bile.

Evet, eu beta 8.9.13 muazzam.

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11

Bende mi 4 de kullandım bizim cihaz için sadece china için gelip kestiler desteği bir custom rom vardı bence fena değildi MIUI 9'a göre

Evet, eu beta 8.9.13 muazzam.
Hocam MIUI VN stabil MIUI 10 denediniz mi ?

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bende mi 4 de kullandım bizim cihaz için sadece china için gelip kestiler desteği bir custom rom vardı bence fena değildi MIUI 9'a göre

Hocam MIUI VN stabil MIUI 10 denediniz mi ?
Evet hocam.. Birde 8. 9.23 vardı onların, ilk defa miui olarak yüz kilidini o romda kullanmıştım.. Başka bir miui romda yoktu sanırım.

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam bu aralar yoktum ama Metin hocam nasıl rom

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Hocam bu aralar yoktum ama Metin hocam nasıl rom
Hocam bana söylememişsiniz ama ben de bir şahsi fikrimi söyleyeyim istedim, şimdilik yükleyemeyin hocam neden diyecek olursanız pil konusu açısından harika çok güzel bir rom. Ama performans ve stabilite açısından aynı şeyi söyeleyemem, bir kaç build sonra daha derli toplu hale gelecektir bence o zaman deneyin, siz bilirsiniz tabii ki yine de benim fikrim bu şekilde. Bug ve hatalar çözülene kadar yüklemeyin :)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Çok fazla rom değişikliği yapıldığında silinmemesi gereken bazı bileşenler siliniyor veya çalışması gerektiği şekilde çalışmıyor. Bence bu tür sıkıntıların sebebi bu. Tavsiyem, temiz bir şekilde herhangi bir global sürüm yükleyip (global, hint veya endenozya global) akabinde istenen romun yüklenmesinin bu tür sorunları çözebileceği kanaatindeyim...
kendiliğinden silindigini düşünmüyorum .ben bazen wipe işlemleri sırasında vendor da siliyorum bununla alakalı olabileceğini düşünüyorum. güncel fw yükledim çözülmedi . musait zamanda ya vendor yada dediğiniz gibi stock rom atıp deneyeceğim. teşekkürler

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hocam bana söylememişsiniz ama ben de bir şahsi fikrimi söyleyeyim istedim, şimdilik yükleyemeyin hocam neden diyecek olursanız pil konusu açısından harika çok güzel bir rom. Ama performans ve stabilite açısından aynı şeyi söyeleyemem, bir kaç build sonra daha derli toplu hale gelecektir bence o zaman deneyin, siz bilirsiniz tabii ki yine de benim fikrim bu şekilde. Bug ve hatalar çözülene kadar yüklemeyin :)
Çok teşekkürler hocam o zaman ben eu stabil 12.3 te kalayım çok teşekkürler.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
kendiliğinden silindigini düşünmüyorum .ben bazen wipe işlemleri sırasında vendor da siliyorum bununla alakalı olabileceğini düşünüyorum. güncel fw yükledim çözülmedi . musait zamanda ya vendor yada dediğiniz gibi stock rom atıp deneyeceğim. teşekkürler
Miui stok veya custom romların içinde vendor var zaten hocam. Onu silmeniz, geri kurulmayacağı anlamına gelmiyor. AOSP romlarda ise vendor daha iyi çalışsın diye fw kuruyoruz. Bazıları kendine özel vendor dosyaları istediği için kurmamıza gerek kalmıyor. Rom geçişlerinde ufak tefek uyumsuzluklar veya eksik bölümler kalıyor hocam. Bunu doldurmanın çok rom değiştiriyorsak arada bir stok romu kurup sonrasında rom değiştirmeye devam etmek oluyor. :)

Üst Alt