Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 303
  • Görüntüleme 22K

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Miui 12 yazan yere sürekli tıklayın ek güncelleme seçenekleri açılıyor ondan sonra güncelleme dosyasını seç diyeceksiniz yukarıdaki 3 noktadan bu paketi seçip güncelleme yapacak cihaz otomatik olarak bende sorunsuz gerçekleşti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tam stabil sürüm android 11 miui 12.1.1 versiyonunun
Android 11 full halimi bu güncelleme miu 12.5 ne zaman gelecek tahmini olarak

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Miui 12.5 için internette söylenen özelliklerin bir kısmı bu güncellemeyle gelmiş zaten çok bişey kalmamış gibi. Bir de güncellemeyi yükleyip sensörü deneyen arkadaşlarımız yazabilirler mi. Ben memnun kaldım ama genel olarak düzelmiş mi diye merak ediyorum

mrchemist1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Kimyager
Konular
3
Miui 12.5 için internette söylenen özelliklerin bir kısmı bu güncellemeyle gelmiş zaten çok bişey kalmamış gibi. Bir de güncellemeyi yükleyip sensörü deneyen arkadaşlarımız yazabilirler mi. Ben memnun kaldım ama genel olarak düzelmiş mi diye merak ediyorum
Valla bende deniyorum 3 saattir ara ara baya stabil çalışıyor gerçi daha öncesinde de çok yaşamadım 3-4 kere anca fakat parmak izi hızlanmış sanırım ya da bana öyle geldi

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
direk telefona geldi güncelleme arkadaşıma 12.0.3den 12.1.1 geçti telefon fasbotmodunda kaldı dün 4 saatlik buyuk bir cabadan sonra kendine getirdiler telefonu bunu yaşayan var mı

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Valla bende deniyorum 3 saattir ara ara baya stabil çalışıyor gerçi daha öncesinde de çok yaşamadım 3-4 kere anca fakat parmak izi hızlanmış sanırım ya da bana öyle geldi
Parmak izi gerçekten hızlanmış ve daha kararlı hale gelmiş sensörde gelişmiş ama bildirimler tam fiyasko

direk telefona geldi güncelleme arkadaşıma 12.0.3den 12.1.1 geçti telefon fasbotmodunda kaldı dün 4 saatlik buyuk bir cabadan sonra kendine getirdiler telefonu bunu yaşayan var mı
Yok hocam siteden indirip yaptım öyle bir durumla karşılaşmadım arkadaşınızın cihazından bir uygulama çakışma yapmış olabilir

mrchemist1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Kimyager
Konular
3
Parmak izi gerçekten hızlanmış ve daha kararlı hale gelmiş sensörde gelişmiş ama bildirimler tam fiyasko

Yok hocam siteden indirip yaptım öyle bir durumla karşılaşmadım arkadaşınızın cihazından bir uygulama çakışma yapmış olabilir
Bildirimler bende sıkıntısız çalışıyor her hangi bi problem vs yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-19-13-05-08-263_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-01-19-13-05-08-263_com.android.chrome.jpg
    380,8 KB · Görüntüleme: 56

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Ben indirme paketini ota üzerinden indirip tekrar güncelleme yapayım. WhatsApp bildirimleri normal geliyor mu

mrchemist1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 10 lite
Meslek
Kimyager
Konular
3
Ben indirme paketini ota üzerinden indirip tekrar güncelleme yapayım. WhatsApp bildirimleri normal geliyor mu
Kral geliyor hepsi şimdi kurcalarken farkettim ayarlar bildirim ve kontrol merkezine gidip bildirim çubuğunu android olarak seçince hiç bir problem yok fakat miui olarak seçince birbirine giriyor bir deneyin sizde en azından geçici bi çözüm olmuş olur

AhmetArlı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ Note 10 Lite
Konular
0
Telefona 1 saat önce güncelleme geldi indirdim güncelleme tamamladı ekranda MIUI logosu kaldı öyle bekliyor 20 dakikadır normal mi yeni kullanıyorum xiaomi

Üst Alt