Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 303
  • Görüntüleme 23K

Aras35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARAS
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Oldu mu hocam? Rica ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Keşke yüklemeseydiniz hocam üzüldüm. Gerçekten çok sorunlu bir güncelleme. Söylemiş olduğunuz şeyi ben hiç duymadım.
Google cam olayı var ya sürekli paylaşım yapılıyor forum da ama ne işe yarıyor onu bilemedim.

Blacklight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Note 10 lite yeni bir cihaz olmasına rağmen güncellemeleri çok geç alıyor bu cihazın çin ve hindistan pazarında satılmaması büyük dezavantaj.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Bunca sorun yetmezmiş gibi şarj, %25 den sonra su gibi tükeniyor kalibrasyonu hatasız ve mükemmel olan pil, bu güncelleme ile 25 den 22 ye 20 den 18 e 5 dakika aralıklarla düşüp gidiyor.

Zorla garantiyi bozdurup, android 10 miui 12. 03 e döndürecekler

Bunca sorun yetmezmiş gibi şarj, %25 den sonra su gibi tükeniyor kalibrasyonu hatasız ve mükemmel olan pil, bu güncelleme ile 25 den 22 ye 20 den 18 e 5 dakika aralıklarla düşüp gidiyor.

Yani 25 den birden 22 ye 22 den aniden 18 e aralardaki farklar bildirime yansımıyor bile varın gerisini siz düşünün.

seven81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FATİH SEVEN
Cihazım
mi5s
Konular
0
Mi note 10 lite v12.1.1.0 sensör iyice sapıttı bende sürekli açılıp kapanıyor ekran 12.03 de en azından ekranı kilitliyordum konuşmaya başlayınca bir daha açılmıyordu kilit açma yapmayınca bu sürümde ekranı kilitliyorum tekrar kendisi otomatik açılıyor sesi kapatıyor çıldırtmak üzere bildirimler de berbat oldu bir çözüm bulamadım üstelik ilk defa da güncelleme MIUI yazısında kaldı 1 saat açılmadı yeniden başlattım fotolar vs olunca ecel terleri döktüm.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Yani 25 den birden 22 ye 22 den aniden 18 e aralardaki farklar bildirime yansımıyor bile varın gerisini siz düşünün.
Hocam neden garantiye göndermiyorsunuz ki? Kendi hataları değil mi, bırakın ne halt edeceklerse edip düzeltsinler telefonu. Bir dahaki güncellemeyi bekleyene kadar telefonunuzun ömrü daha da kısalmaya devam ediyor. Benden söylemesi

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Yok stabil çalışıyor şu an sıcaklıklarda da dikkat ediyorum. Sadece batarya ile ilgili sıkıntım var. Batarya sıcaklığını da kontrol altına alıyorum böyle devam edeceğim miui 12.5 kadar. Şimdi garantiye versem telefonun anasını ağlatıp öyle gönderecekler biliyorum.. Keza onların yapacağı işlemleri itina ile bende yapabilirim rom atma falan. Güncellemeden kaynaklı olmadığını bilsem yada şüphe duysam kesinlikle gönderirdim. Aşırı sorunlu güncelleme bu güne kadar böylesini görmedim ben açık ve net.

Z1atan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Merhabalar bu güncelleme tahmini 3-4 gün önce geldi ve gelir gelmez de yükledim. Belirtmek isterim ki, miui 12.0.3 sürümünden geçtim.

Miui 12.1.1.0 yüklediğim için gerçekten pişmanım. Öncelikle yaşadığım sıkıntılardan bahsedeyim. En büyük problem şarj konusu.

* Şarj esnasında batarya kesinlikle 3.5 amperi geçmiyor. Eski sürümde 6200 gördüğümü hatırlıyorum.
* % 0 dan bir saat 7 dakikada dolan telefon % 25 de, 1 saat 45 dakikada doluyor.
* Şarj %98 de kalıyor, fakat telefonu elinize alıp baktığınızda aslında redmi note 9 pro nun yaşadığı akım verme kesme olayı var ve sürekli devam ediyor. Yani telefon 1 dakika içerisinde en az 30 kez akımı kesip akımı veriyor bataryaya. Bunu accu battery, ampere gibi programlar ile de test ettim, kendimde bizzat şahit oldum. Yani sizin anlayacağınız memnun değilim. Ota üzerinden yaptım güncellemeyi bl kapalı, garanti devam ediyor.

An itibari ile tekrardan güncelleme geldi yine aynı sürüm. Tekrardan indirip yükleyeceğim bakalım belirli hatalar düzeltilmişmi..
hocam bende de akım kesme olayı var. Tel sarjda 2 saat kaldı ama hala 97 98 de takılı kaldı sarj yüzdesi. Bunun çözümü şimidlik nedir ? 97 98 oldumu çıkarmamam mı gerekiyor ? Bir de bir zararı olmasın bu durumun

tualtuana

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
11
Herkesde aynı mı bilmiyorum ama güncellemeden sonra oluşan bir sorun da, kablolu kulaklık takılı, telefon masada duruyor, görüşme yaparken ekran 5-6 sn de bir kapanıp açılıyor kendiliğinden

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Herkesde aynı mı bilmiyorum ama güncellemeden sonra oluşan bir sorun da, kablolu kulaklık takılı, telefon masada duruyor, görüşme yaparken ekran 5-6 sn de bir kapanıp açılıyor kendiliğinden
Velhasıl batırdılar bu sefer, güncelleyen herkese geçmiş olsun.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
hocam bende de akım kesme olayı var. Tel sarjda 2 saat kaldı ama hala 97 98 de takılı kaldı sarj yüzdesi. Bunun çözümü şimidlik nedir ? 97 98 oldumu çıkarmamam mı gerekiyor ? Bir de bir zararı olmasın bu durumun
Hocam bilmiyorum ama bildiğin şarja sokup çıkartıyor sürekli telefonu. Zararı olmasa bile normal değil bir kere.

Şarj 98 e geldiğinde o şekilde akım verip kestiğinde şarjdan çıkar. Sonra telefonu kapat şarja tak. Tekrardan çıkar şarjı aç telefonu yine şarjda tak 98 den 100 e stabil dolacaktır. Ben böyle yapınca bir daha yapmadı. Mümkün olduğunca hızlı şarj etme. Batarya sıcaklığı çok yükseliyor. Sıcaklık kalıcı hasar verir.

Üst Alt